Czkawka u małych dzieci? Otóż u małych dzieci bardzo często występuje czkawka. Trwa czasami nawet 20 minut do kilku godzin. Małym dzieciom jednak nie przeszkadza czkawka i nie czują się z tego [...]

czytaj dalej

Objawy ciąży

Bóle pleców w ciąży

Bóle pleców w ciążyPrawdopodobnie około 70% ciężarnych kobiet cierpi na którymś etapie ciąży na bóle pleców lub okolicy lędźwiowej. Ciąża to nie tylko niezwykły czas, ale i wyzwanie dla organizmu. Na bóle pleców można cierpieć z wielu powodów, niektóre z nich są typowe nie tylko dla kobiet w ciąży. Warto przeczytać artykuł opisujący jak radzić sobie z bólem pleców w ciąży. Ciąża, to wyzwanie dla Twoich pleców.

more: Bóle pleców w ciąży

Ćwiczenia w ciąży

Ćwiczenia do wykonywania w ciążyCzy są jakieś ćwiczenia relaksacyjne, które pozwolą mi wypocząć i nabrać sił?

more: Ćwiczenia w ciąży

Zaparcia w ciąży

Zaparcia ciążoweZaparcia są bardzo częstym objawem w czasie ciąży – cierpi na nie ponad 50% przyszłych mam. Spowodowane są przez hormony ciążowe spowalniające proces trawienia i osłabiające pracę jelit.

more: Zaparcia w ciąży

Sen w ciąży

Sen w ciążyIle godzin powinnam spać?

more: Sen w ciąży

Nudności w ciąży

nudnosci-ciazaCo zrobić, gdy mam mdłości w czasie ciąży?

more: Nudności w ciąży

Obrzęki rąk i nóg w ciąży

obrzeki-ciazoweObrzmienia rąk i nóg nie są czymś dziwnym, ani niepokojącym w czasie ciąży. Mają prawo się pojawić w wyniku gromadzenia się płynu w tkankach. Poza tym brak ruchu i siedzący tryb życia w czasie ciąży sprzyjają pogorszeniu krążenia i w efekcie pojawiają się obrzęki.

more: Obrzęki rąk i nóg w ciąży

Oznaki i objawy ciąży

Objawy i oznaki ciąży

Jakie są pierwsze, możliwe oznaki ciąży? Oznaki, o których dowiesz się za chwilę, są jedynie wskazówkami. Dlatego powinnaś na nie uważać, lecz nie utwierdzać się na ich podstawie w przekonaniu, że na pewno jesteś w ciąży. Bywa, bowiem tak, że mogą występować u Ciebie wszystkie oznaki i objawy ciąży, podczas, gdy Ty w niej nie będziesz.

more: Oznaki i objawy ciąży

Rodzaje testów ciążowych

ZapłodnienieWyróżniamy następujące rodzaje testów: test moczu, krwi i badanie lekarskie. W artykule omawiamy wszystkie testy.

more: Rodzaje testów ciążowych

Darmowy kurs o porodzie:

Zapisz się na darmowy kurs o ciąży, porodzie i połogu.

Kurs zawiera 25 lekcji od położnej Katarzyny Płaza. Szanuję Twoją prywatność, Twój mail nie dostanie się do osób trzecich. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zapisz się już dziś na pierwszą lekcję o ciąży i porodzie! Kolejna za 2 dni.

сонник толкователь снов

гадание на любовь онлайн

скорпион гороскоп

Сурен Джулакян

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza