Odbicie się po jedzeniu dziecku nie jest regułą. Bywa tak szczególnie u dzieci, które jedzą powoli, że się nie odbija. Natomiast dzieci, które jedzą bardzo łapczywie często połykają również [...]

czytaj dalej

Uroda

Spokojny sen w ciąży

Sen w ciążyCiąża powoduje, że zaczynasz szukać odpowiednio najwygodniejszej pozycji do snu, a zarazem bezpiecznej dla maleństwa spokojnie rozwijającego się w Twoim brzuchu. W artykule rozwiewamy wątpliwości dotyczące snu w ciąży.

more: Spokojny sen w ciąży

Fryzjer w czasie ciąży

Korzystanie z fryzjera w czasie ciążyCiąża to okres, w którym na skutek zmian hormonalnych włosy rosną szybciej, stają się mocniejsze i bardziej lśniące, a także mniej wypadają. Jeśli odczuwasz potrzebę udania się do fryzjera nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

more: Fryzjer w czasie ciąży

Korzystanie z sauny w czasie ciąży

Sauna w ciążyCzytając ten artykuł dowiesz się, czy możesz korzystać z sauny w czasie ciąży.Powinnaś zdawać sobie sprawę, że w okresie ciąży wskazane jest unikanie przegrzewania organizmu i gwałtownych zmian temperatury ciała. Podwyższona temperatura może spowodować między innymi przyspieszenie pracy serca, rozszerzenie naczyń krwionośnych i spadek ciśnienia.

more: Korzystanie z sauny w czasie ciąży

Solarium w ciąży

Solarium w ciążyPomimo, iż nie stwierdzono, aby samo promieniowanie miało niekorzystny wpływ na rozwijające się dziecko, przez cały okres ciąży i karmienia piersią wskazane jest unikanie częstego korzystania z solarium.

more: Solarium w ciąży

Darmowy kurs o porodzie:

Zapisz się na darmowy kurs o ciąży, porodzie i połogu.

Kurs zawiera 25 lekcji od położnej Katarzyny Płaza. Szanuję Twoją prywatność, Twój mail nie dostanie się do osób trzecich. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zapisz się już dziś na pierwszą lekcję o ciąży i porodzie! Kolejna za 2 dni.

сны и сновидения

гадание на парня онлайн

читать дальше

подробнее

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza