Stomatolog Kraków

1 rok 5 miesiąc temu #1066395 przez Andreaa
Chciałabym wybrac sie na przegląd zebów. Jakiego stomatologa prywatnie polecicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 miesiąc 1 tydzień temu - 10 miesiąc 1 tydzień temu #1067049 przez ulke
Klinika doktora Ziętka na ulicy Radzikowskiego. Duże doświadczenie, najnowszy sprzęt. Stosują również najlepsze mozliwe wypełnienia.Może nie jest tak tanio, ale w przypadku stomatologa jestem zdania,ze nie należy zwracać uwagi jedynie na cenę ale przede wszystkim na to jak sobie radzi z leczeniem zębów.

Chodze do nich już od dobrych kilku lat. Wczesniej chodziłam do wielu innych stomatologów,ale nie byłam tak do konća zadowolona z leczenia.

11 miesiąc 1 tydzień temu #1067094 przez Biletka
Ja mogę polecić pania Elżbiete Adamczyk, swietna specjalistka, podba mi się jej podejście do pacjentow, poswieca tyle czasu ile trzeba potrafi doradzić, czujesz ze jesteś w dobrych rekach, jeśli chodzi o przegląd to warto się wybrać do niej do Scandinavian Clinic, tam w tym centrum przy Szczepańskim bo maja za darmo przeglądy nawet jeśli jeszcze nie jesteś ich pacjentem

11 miesiąc 1 tydzień temu #1067098 przez Domii1983
W każdym mieście znajdzie się dobry stomatolog.

10 miesiąc 3 tygodni temu #1067170 przez fijoołeeek
No niby w każdym mieście znajdzie się dobry stomatolog ale jednak lepiej od razu trafić do tego dobrego... Zanim wypadną Ci kilka razy te same plomby... Patrzyliście na rankingu np. ? Czasem jest na prawdę przydtany ;)

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019