Dziwne objawy, co to może być? Ciąża??

5 lata 9 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #714764 przez 19perfect25
Witam
Jestem osobą, mającą od pierwszej w życiu miesiączki, nieregularne Cykle. Wielokrotnie zdarzało się iż miałam okres 2 razy w miesiącu, lub opóźnienia wielkie. Przez co ginekolog zalecił tabletki antykoncepcyjne. Lecz przestałam je brać.
Cykle wypadały tak:
7.05 - 13.05.13
8.06 - 13.06.13
22.06 - 27.06.13
17.07 - 23.07.13
Miesiączki wypadają czasem spokojne a czasem bolesne, ostatnia wypadła tak iż pierwszego dnia wymiotywałam, nie potrafiłam nic jeść, krwawienie było mocne. Wzięłam tabletkę i poszłam spać, po czym mi to przeszło ( czasami tak bywało) i już od następnego dnia było dobrze. Po okresie zaczął boleć mnie brzuch, czasami zbyt mocno się męczę, czuję ból podczas siedzenia, bywają dni kiedy boli mnie jeden lub drugi jajnik albo cały brzuch, mam czasami takie uczucie jakbym miała dostać okres. Zgaga pojawia się codziennie w nocy. Ważyłam się ostatnio, wagę mam stałą, brzuch nie rośnie , a nawet nie twarnieje ( słyszałam że podczas ciąży brzuch zaczyna twardnieć delikatnie) Myślałam - może to ciąża? Zrobiłam dziś test, lecz wyszedł negatywny. Co to może być? myślę, czy za pare dni nie zrobić następnego. Czy to może być ciąża jednak? co jeśli ten drugi test pokaże to samo? ( w przypadku jeśli byłaby to jednak ciąża, to powinien być to już 2 miesiąc, a miesiączka wygląda normalnie jak zawsze, nie widzę żadnych zmian.)[/b]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #715315 przez emma
Drugi miesiąc? Licząc zgodnie z datami, które podałaś, byłby to najwyżej drugi tydzień, a test z moczu wychodzi wiarygodny najwcześniej w piątym tygodniu... A brzuch twardnieje, zgadza się, ale najwcześniej po 27. tygodniu ;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Regularna mama

  • Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019