Gdzie na depilacje laserową w Krakowie?

2 lata 11 miesiąc temu #1036444 przez justam
Czy depilacja laserowa jest bezpieczna i skuteczna? Kogo w Krakowie polecicie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1036451 przez Andreaa
Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna. Sama wybrałam się na depilację łydek i pach. Równiez jestem z Krakowa i mogę polecić Ci salon laser de Lux gdzie chodziłam i który poleciło mi kilka kolezanek;

Gabinetów jest sporo ale nie wszystkie mają dobre urządzenia. Odradzam ipl . Natomiast polecam light sheer, na który sama chodziłam. Zabiegi nie są zbyt przyjemnie ale potem można praktycznie zapomnieć o goleniu nóg.

2 lata 11 miesiąc temu #1036453 przez weronikaklosok
Też uważam, że lepiej wybrać sprawdzoną metodę, zamiast ryzykować swoim zdrowiem. Warto wiedzieć, że w depilacja laserowa odbywa się na najlepszym sprzęcie na świecie LightSheer. To ma duże znaczenie, szczególnie biorąc pod uwagę, konkurencję, która istnieje na kosmetycznym rynku. Sprawdźcie same i przekonajcie się o wysokiej jakości.
Ich salon mieści się w samym centrum miasta na Karmelickiej :)

2 lata 2 miesiąc temu #1057471 przez midnight79
Depilację można też samemu sobie zrobić, ale bardzo drogie są te depilatory.

11 miesiąc 1 tydzień temu - 11 miesiąc 1 dzień temu #1067047 przez ulke
Oho widzę, ze sporo kolezanek jest właśnie z Krakowa. Sama chodziłam na depilacje laserową light sheer i jeśli chcecie się zdecydować na jakąś depilację to warto właśnie na ten rodzaj ( laser ten jest w stanie usunąć wszystkie włoski w przeciewieństwie do ipl, na który chodziłam wczesniej i żałuję, bo jedynie wydałam kasę. I to niepotrzebnie)/

Na depilacje chodziłam do gabinetu Bonadea. Polecam, pełen profesjonalizm. Poza tym przy wykupieniu serii zabiegów nie było tak drogo.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019