KONKURS SKLEPU DLA DZIECI :-)

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #129683 przez Gosia M
3 zadania konkursowe:
1. Jakie są funkcje rowerka/wózka WeeRide dostępnego w
2. W jakich kolorach dostępne są pisaki dołączane do Tablicy magnetycznej dwustronnej oferowanej przez
3. Na co wskazuje nazwa jeździka Fropper i w ilu kolorach jest on oferowany przez

Nagrody ufundowane przez:REGULAMIN KONKURSU:

1) Wziąć udział może 1 osoba i tylko raz w danym konkursie.
2) Konkurs trwa od 01 czerwca do 11 czerwca 2011. Zwycięzcy zostaną podani 13 czerwca 2011 r.
3) Wygrywają nagrody osoby, które odpowiedzą najciekawiej na 3 pytania na naszym FORUM i najciekawsze odpowiedzi wybierze właściciel SKLEPU DLA DZIECI
4) Uczestnicy konkursu, którzy złamią zasady konkursu nie będą brani pod uwagę podczas wyboru zwycięzcy.
5) Pytania dotyczące konkursu prosimy zadawać na PW (prywatna wiadomość na forum) organizatorom.
6) Odpowiedzi wysłane po czasie trwania konkursu nie będą brane pod uwagę.


UWAGA!!!!:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać odpowiedzi na nasze forum, aby to zrobić należy:
użyć opcji "odpowiedz na temat" a nie zakładać "nowy temat":-)


Nagroda za I miejsce:
Nagroda za II miejsce:

Nagroda za III miejsce:

lub do wyboru:

Witam serdecznie!!!! :kiss: :) :kiss:
Zapraszam do zupełnie nowiutkiego konkursu nasze drogie mamy!!!!

Życzymy miłej zabawy,
Zespół bo-co.info
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #129848 przez joana
odpowiedź na następujące pytania:

1.Rowerek/wózek WeeRide
Po pierwsze pełni funkcję wózka dla dziecka przy zastosowaniu dodatkowych podnóżek, gdy dziecko nie umie jeszcze pedałować. Wózek posiada trzy pasy bezpieczeństwa jak i uchwyt do prowadzenia wózka dla rodziców . Wózek również ma baldachim/daszek, który chroni maluszka przed słońcem.
Po drugie przy zdemontowaniu podnóżek i uchwytu dla rodzica oraz baldachimu pełni funkcję rowerka dla starszego dziecka. To dopiero sprawia frajdę dziecku.

Podsumowując rowerek/wózek WeeRide dzięki regulowanej wysokości uchwytu prowadzenia i trzystopniowej regulacji położenia siedziska - rowerek/wózek zmienia się wraz z wiekiem dziecka ,polecane jest od 1 roku do 5 lat.

2.Tablica magnetyczna dwustronna
Do tablicy magnetycznej dwustronnej dostępne są pisaki w kolorze czarnym, niebieskim , czerwonym i zielonym. Dzięki takim podstawowym kolorom można namalować wszystko na takiej tablicy jak w piosence "...więc choć pomaluj, mój świat ..."

3.Jeździk Fropper

Nazwa Fropper wzięła sie od angielskiego słowa frog czyli żaba. Jak wiadomo żabki lubią skakać. Więc wymyślono dla maluchów jeździk Fropper, który nie tylko skacze ale i jeździ. Żeby można tak było podskakiwać jak żabka zastosowano sprężynujące siedzisko jak i amortyzatory, które dają dziecku prawdziwą i bezpieczną jazdę. Można taki jeździk mieć w kolorze czerwono-zielonym lub fioletowo-różowym.
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #130493 przez Asik
Witam :)

a oto moje odpowiedzi :
1.Rowerek-wozek jak sama nazwa wskazuje moze słuzyc do samodzielnej jazdy dziecka jak i prowadzenia go przez rodzica :) jaets to super funkcja gdyż jak wiadomo małe dzieciaki szybko się nudzą-męczą jazdą i wtedy ta rodzicielska rączka zdaje egzamin, dziecko sobie siedzi pod baldachimem , który skutecznie ochrania je od słońca , nóżki opera o podnózek i jedzie sobie zadowolony a rodzice jeszcze bardziej bo trzy punktowe pasy bezpieczeństwa gwarantują że dzieciaczek ni zsunie sie z rowerka w najmniej odpowiednim momencie. a gdy nasz szkrabek podrośnie możemy mu zdemontowac podnóżek, rodzicielską rączkę i cieszyć sie razem z dzieckiem z samodzielnej jazdy.

2.Do tej extra tablicy możemy wybrać pisaki w kolorach : czarnym , niebieskim, czerwonym lub zielonym , a jeśli zechcemy to możemy dokupić w bardzo przystępnej cenie każdy kolor :)
za tak niewiele możemy sprawić ogromną frajdę maluchowi,,noo i nie ukrywam że jak maluch sie zajmie projektowaniem na tablicy to my też na tym zyskujemy :) spokój i pewność że nasz bobas się nie nudzi i zabawa zajmie mu duużo czasu.a wtedy my mamy czas dla siebie :)

3.Nazwa jezdzika FROPPER ( od ang słowa FROG - żaba) wskazuje na to ze można nie tylko na nim jezdzić ale także i podskakiwać na siedzonku wyposażonym w mechanizm spręzynujący , który to sprawia że jazda Fropperem staje sie duuużo bardziej zabawna niż jakimkolwiek innym zwykłym jeżdzikiem.
jest on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych :
fioletowo- różowej
czerowno- zielonej

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #130653 przez DebicaLwica
witam
odpowiedzi na pytania:
1. rowerek jest skonstruowany tak by pełnił funkcje wózka jak i rowerka. To swietne rozwiązanie dla dzieci które dopiero ucza się jeżdzić. rowerek zapewnia stabilną jazdę co sprawia że rodzić nie musi sie martwić o bezpieczeństo swojego maluszka. Dodtakowo rowerek posiada daszek króy spełnia funkcje ochronna w czasie upalnych dni. Daje on cień jak równiez chroni głowkę dziecka przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Dla lepszej ochrony dziecko można zapiąć trzema pasami ktore zostały umocowane do rowerka. Myślac o tym iż dziecko z czasiem sie rowija i staje cie wieksze rowerek posiada trzy stopnie regulacji krzesełka. rowerek posiada rownież antypoślizgowe podnóżki by dziecko mogło oprzeć swoje nóżki gdy jest pchane przez osobę dorosła jak rownież dołaczone sa z mysla ze nie wszystkie dzieci odrazu umieja pedałować. rodzic ma pełną kontrolę nad pojazdem i on sam może wyznaczać tor drogi pojazdu. firma zwróciła rownież uwagę na fakt iż osoby dorosłe są różnego wzrostu dlatego też uchwyt jest regulowany. oczywiscie łatwo mozna zdemontować zarówno podnóżnki jak i drążek rodzica. udogodnieniem jest brak kół pompowanych co daje nam pewność ze najeżdzając na ostre przedmioty koło nie zostanie uszkodzone.
2. Do tablicy magnetycznej dwustronnej dostępne są pisaki w kolorze czarnym, niebieskim , czerwonym i zielonym z możliwoscią domówienia innych kolorków. rodzic wybiera dla dziecka potzebne jego zdniem kolorki do zabawy.
3. Nazwa jeżdzika Fropper jest zapożyczonym słowem z angielkiego frog i znaczy żaba. Jest to metaroryczne porównanie do skaczącej żabki. jeździk bowiem potrafi nietylko jeżdzić ale również podskakiwać dzięki specjalnemu mechanizmowi. zapewnia to dodatkowe atrakcje dziecku zaś rodzice maja pewność zę dziecko mimo ze podskakuje na jeżdziku nie uszkodzi go.

jeżdzik dostępny jest w kolorze

Jeździk FROPPER w kolorze czerwono zielonym "uniseks"


Jeździk FROPPER w kolorze fioletowo różowym dla dziwczynki
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #130657 przez sylwus136
witam :)

1.Rowerek-Wozek WeeRide -
Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 5 roku życia.Co najważniejsze rowerko-wózek zmienia się razem z naszym maluchem.Jego solidna konstrukcja zapewnia jazdę nawet w najbardziej trudnym terenie.Co najważniejsze składany baldachim osłania nasze maleństwo przed słońcem.Dla bezpieczeństwa rowerek posiada trzy punktowe pasy bezpieczeństwa,trzystopniowa regulacja położenia siedziska oraz taśma antypoślizgowa na podnóżkach.Jeśli nasz maluszek nie potrafi jeszcze pedałować rowerko-wózek posiada podnóżek dzięki któremu nóżki maleństwa będą miały oparcie.Jeśli nasze dziecko jest już duże i jest samo wstanie pedałować może zdemontować podnóżek i rączkę dla rodzica i nasz skarb ma samodzielny,piękny rowerek.

2.Tablica magnetyczna posiada pisaki w kolorze czarnym, niebieskim , czerwonym i zielonym. Wymiary 67 cm na 108 cm wiec zmieści się bez problemu nawet do najmniejszego pokoju naszego dziecka.Z jednej strony tablicy znajduje się czarna powierzchnia do rysowania kredą( jak w szkole) Po drugiej stronie tablicy znajduje się biała powierzchnia do rysowania flamastrem i do przyklejania magnetycznych literek oraz wszelkich magnesów.
Tablica również posiada liczydło, zegar i alfabet co urozmaici zabawę naszemu maluchowi.
Na dole znajduję się także poręczna półka do układania różnych skarbów naszego maleństwa.

3,Jeździkiem FROPPEREM nie tylko się jeździ ale i skacze, na co wskazuje jego nazwa (Frog co znaczy po ang.żaba). Dzięki mechanizmowi sprężynującemu wbudowanemu w siedzenie, można na nim podskakiwać, co sprawia że nasze maleństwo ma dodatkowe atrakcje podczas jazdy. Mechanizm sprężynujący działa także jak amortyzator, zapewniając przy okazji komfort poruszania się.
Ten wspaniały jeździk występuje w dwóch jakże urozmaiconych kolorach :
fioletowo-różowym oraz czerwono zielonym

Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #130664 przez madzia0507
1. Rowerek/wózek WeeRide
Dla większych dzieci może służyć jako rowerek, a dla mniejszych dzieciaczków, które jeszcze nie potrafią dobrze machać nóżkami, może służyć jako wózek. I to jest jego główna zaleta - rowerek "rośnie" razem z naszymi maluchami. Poza tym jest bardzo stabilny, więc można nim jeździć zarówno po gładkich chodniczkach, jak i po trudniejszym terenie, np. tam gdzie ekipy remontujące drogi i chodniki trochę rzadziej zaglądają. Mocna konstrukcja i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, jeśli nasz maluszek ma zadatki raczej na kierowcę wyczynowego, a nie "niedzielnego". No i żadna pogoda nam nie straszna, gdyż rowerek posiada składany daszek. Do tego duże koła ze specjalnej pianki, których nie trzeba pompować, podnóżki, taśma antypoślizgowa na pedałach, regulacja wysokości siedzenia... Mało który pojazd ma tyle udoskonaleń w standardzie.

2. Tablica magnetyczna dwustronna
Do tablicy dostępne są flamastry w kolorze: czarnego kota Filemona, niebieskiej Smerfetki, czerwonego Kapturka i zielonego Kermita Żaby.

3. Jeździk Fropper
Nazwa jeździka pochodzi od angielskiego słowa FROG, które oznacza żabę, a jak żaba, to oczywiście... skakanie. Bo na jeździku Fropper można do woli jeździć, skakać, podskakiwać, kicać itd. Dzięki swojej konstrukcji jeździk jest całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu, a do tego uczy dzieci właściwej koordynacji ruchów. Rodzicom nie pozostaje więc nic innego, jak radosne zabawy ze swoimi pociechami na jeździku.

Jeździk dostępny jest w kolorach:
fioletowo - różowym idealny dla małej damy
zielono - czerwonym w sam raz dla małego maczo
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #131161 przez sylwcia
1. Rowerek/wózek WeeRide wiele wspaniałych funkcji ma
kiedy dziecko małe jest wtedy rodzic wózek pcha,
ma on drążki do sterowania, toru jazdy wyznaczania.
Dla rodzica jest też funkcja hamulca nożnego
by zapewnić full bezpieczeństwa dla dziecka Waszego
Wózek ma 3 punktowe pasy bezpieczeństwa by chronić malca
w czasie spacerowego szaleństwa,
do ochrony służy również daszek przed słońcem
by uchronić główkę malca przed letnim gorącem,
dodatkowo ma podnóżki aby dziecko miało
gdzie trzymać swoje małe nóżki
na podnóżkach taśmy antypoślizgowe
nasze dziecko już do jazdy w wózku jest gotowe.
Kiedy dziecko starsze jest i ma latek mniej lub też pięć
demontażu wózka sprawnie dokonujemy
Uchwyt dla rodzica i podnóżki zdejmujemy
Proszę bardzo jednym kosztem z wózka robi się rowerek
Aby dziecko samo mogło śmigać na spacerek.
Czy to wózek czy rowerek tu konstrukcja jest ta sama
gwarantująca stabilną jazdę solidnie wykonana rama
i 3 duże koła z pianki EVA co pompować ich nie trzeba.


2. Dwustronna tablica magnetyczna ma pisaki dodatkowo
Aby dziecko mogło pisać po niej kolorowo
Na niebiesko i zielono oraz na czerwono
Ale także i na czarno by dodawać charakteru
wcześniej wymienionym barwom.

3. Nazwa jeździka Fropper na jego funkcje wskazuje
Możesz na nim podskakiwać
Ma on mechanizm który skoki amortyzuje
Nie bez powodu Fropperem się zwie
ma w swoim zakresie super funkcje dwie:
jeździka i skoczka
a teraz uwaga bo będzie zaskoczka
bo nazwa się wzięła od słowa Frog
a więc Froperem robisz skok
bo Frog to żaba w polskim znaczeniu
i tym Froperem będziesz skakał jak żabka po kamieniu
szybko zwinnie i bezpiecznie w oka mgnieniu
sklep dwie wersje kolorystyczne oferuje
-fioletowo-różową i czerwono-zieloną
Więc wybieraj która Ci pasuje

Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #131843 przez Frascati
A nasza odpowiedź jest taka :)

1.Rowerek/wózek WeeRide jak sama nazwa mówi pełni funkcję zarówno wózka jak i rowerzyka - szkoda,że nie jest nagrodą :)
Posiada on trzypunktowe pasy bezpieczeństwa ( super sprawa, bo utrzymać małe ruchliwe dziecko w jadącym pojeździe to podstawa!!!!!) oraz podobno wygodny uchwyt do prowadzenia wózka dla rodziców :) dokładnie nie wiem, bo jeszcze go nie prowadziłam :laugh: Wózek również ma zadaszenie, które chroni naszego maluszka przed słońcem - taka mniejsza i bardziej kolorowa wersja spacerówki :D
Ale po zdemontowaniu nóżek, uchwytu zmienia się w prawdziwy pełno funkcyjny pierwszy rower dla starszaka :) I to mi się podoba najbardziej jedna rzecz a starcza na dłużej niż pół roku. W internecie można znaleźć info., że może służyć dziecku nawet do pięciu lat!!!! SUPER!!!

2.Dwustronna tablica magnetyczna
Dołączone są pisaki w kolorze czerwonym, czarnym, niebieskim i zielonym - choć pewnie małym artystom wystarczył by tylko jeden kolor i tak chodzi o sama fanatyczną możliwość mazania po czymś większym niż kartka papieru :)

3.Fropper
Nazwa Fropper wzięła sie od ang. frog - żaba. A co żaby robią najlepiej skaczą i w związku z tym jeździk Fropperma sprężynujące siodełko oraz dodatkowe amortyzatory, dzięki którym można podskakiwać i jeździć jednocześnie. I tak sobie myślimy ( z moim synkiem Stasiem, że " Z kamienia na kamień skacze zielona żaga wszystkie dzieci wiedzą, że Fropper to świetna zabawa :) "

POzdrawiamy wszystkich :)
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #132970 przez mufa
1.Rowerek/wózek WeeRide
Najważniejszą i najbardziej przydatną funkcją jest jego wszechstronność, czyli po prostu rowerek nadaje się dla malucha i dla starszaka, a co za tym idzie RODZIC ZADOWOLONY, BO TO WIĘKSZA OSZCZĘDNOŚĆ
Oczywiście każdy rodzic chce, aby jego dziecko było bezpieczne, więc chętnie korzysta z rączki sterującej oraz pasów bezpieczeństwa. Dziecko natomiast cieszy się, że może "SAMO" kierować kierownicą oraz kręcić pedałkami.
Rowerko-wózek bardzo uceiszyłby dziecko, które nauczyło się chodzić, gdyż daje mu to poczucie iż jest dorosłe, bo mama i tata mają swoje rowerki i na nich jeżdżą i ja też mam.

PODSUMOWUJĄC: Nie sposób opisać wszystkich zalet, jakie posiada rowerek/wózek, gdyż jest to świetny sprzęt.

2.Tablica magnetyczna dwustronna- FLAMASTER GRATIS
można wybrać kolor flamastra: czarny, niebieski, czerwony, zielony lub zamówić dodatkowo 3 zł sztuka. Pisaczki są w takich kolorkach, żeby dziecko bez problemu mogło narysować zarówno trawkę jak i niebo, a jak dobrze wiemy dziecięca wyobraźnia czasami płata figle :)

3.Jeździk Fropper
Nazwa pochodzi od angielskiego słowa Frog, czyli żaba. Jest to zabawka bardzo innowacyjna, gdyż może służyć zarówno jako jeździk jak i skoczek.
Fropper dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: dla dziewczynek fioletowo-różowej oraz dla chłopców czerwono zielonej.

Dzięki temu konkursowi dowedziałam się, że są takie fajne zabawki, wcześniej pomimo tego, iż staram się śledzić nowości nigdy nie widziałam takich "sprzętów" :)


Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #133098 przez paulinkaaa2202
1. Rowerek/ Wózek WeeRide
* jest to nowoczesny wynalazek dla maluchów i starszaków
* pełni funkcję rowerka i wózka, jest bardzo funkcjonalny pełni 2 funkcje równocześnie
* machina trójkołowa zapewnia stabilność i bezpieczeństwo
* super daszek, który chroni malucha przed promieniami słonecznymi, jak i również przed deszczem
* kolejnym punktem bezpieczeństwa są trzypunktowe pasy, które chronią dziecko przed upadkiem
* przednie koło posiada zarówno błotnik i pedały, błoto nam nie straszne
* kolejnym hitem są duże koła, których nie trzeba pompować i oczywiście ułatwiają jazdę dziecku, łatwo i bezproblemowo
* nie mogło zabraknąć również specjalnego podnóżka wykonanego ze specjalnej taśmy antypoślizgowej, mniejsze dziecko może położyć tam nóżki kiedy się zmęczy albo jeszcze nie potrafi pedałować, natomiast większy szkrab, który pedałuję i jeździ całkiem dobrze można zdemontować podnóżek
* rowerek / wózek jest wykonany z najlepszych materiałów na rynku, stalowa i solidna rama pozwala na wieloletnie użytkowanie, może służyć jednemu dziecku a potem kolejnemu

PODSUMUJMY:
7 x Bezpieczeństwo
- trójkołowe koła
- super daszek
- trzypunktowe pasy bezpieczeństwa
- podobnie jak w wózkach rowerek posiada hamulec nożny w każdej chwili można zahamować
- uchwyt do prowadzenia rowerka przez rodzica
- posiada specjalną blokadę skrętów kierownicy
- taśma antypoślizgowa podnóżka

Super frajda dla dziecka i malucha !
Kontrolowana zabawa przez rodzica radość i bezpieczeństwo !
2 w 1 Mega odlotowy rowerek pełniący funkcję wózka

Gorąco polecamy !

2. Flamastry gratis
Do super dwustronnej tablicy magnetycznej dołączone są kolorowe pisaki dostępne w modnych i ulubionych kolorach
* czerwony
*zielony
* czarny
Uniwersalne kolory pozwolą dziecku malować najwymyślniejsze rzeczy, bo dziecięca fantazja nie zna granic. Zielone niebo, czerwona trawa, czarne słońce itp.

3. Jeździk Fropper
* Jego nazwa wzięła się od żaby (ang. - frog) skaczący i jeżdżący pojazd
* posiada wbudowaną w siedzenie sprężynę co pozwala dziecku podskakiwać, mega wielka frajda i radość.
* Ten super skaczący pojazd jest wykonany z bardzo ciekawych kolorów
- fioletowo - różowy
- czerwono - zielony


Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #133147 przez andzia20041988
1. Rowerek jest skonstruowany tak by pełnił funkcje wózka jak i rowerka.
To świetne rozwiązanie dla dzieci które dopiero uczą się jeździć.
Rowerek zapewnia stabilną jazdę co sprawia że rodzić nie musi się martwić o bezpieczeństwo swojego maluszka.
Dodatkowo rowerek posiada daszek który spełnia funkcje ochronna w czasie upalnych dni. Daje on cień jak również chroni główkę dziecka przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
Dla lepszej ochrony dziecko można zapiąć trzema pasami które zostały umocowane do rowerka.
Myśląc o tym iż dziecko z czasem się rozwija i staje cie większe rowerek posiada trzy stopnie regulacji krzesełka. Rowerek posiada również antypoślizgowe podnóżki by dziecko mogło oprzeć swoje nóżki gdy jest pchane przez osobę dorosła jak również dołączone są z myślą że nie wszystkie dzieci odrazu umieją pedałować.
Rodzic ma pełną kontrolę nad pojazdem i on sam może wyznaczać tor drogi pojazdu. Firma zwróciła również uwagę na fakt iż osoby dorosłe są różnego wzrostu dlatego też uchwyt jest regulowany.
Oczywiście łatwo można zdemontować zarówno podnóżki jak i drążek rodzica.
Udogodnieniem jest brak kół pompowanych co daje nam pewność ze najeżdżając na ostre przedmioty koło nie zostanie uszkodzone!!!

2. Do tablicy magnetycznej dwustronnej dostępne są pisaki w kolorze czarnym, niebieskim , czerwonym i zielonym z możliwością domówienia innych kolorków.
Rodzic wybiera dla dziecka potrzebne jego zdaniem kolorki do zabawy.

3. Jeździk Fropper
Nazwa pochodzi od angielskiego słowa Frog, czyli żaba. Jest to zabawka bardzo innowacyjna, gdyż może służyć zarówno jako jeździk jak i skoczek.
Fropper dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: dla dziewczynek fioletowo-różowej oraz dla chłopców czerwono zielonej.

http://bo-co.info/components/com_widgets/view.php?sid=24486

bo-co.info/components/com_widgets/view.php?sid=24492 http://bo-co.info/components[img] bo-co.info/components
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #133195 przez kkwiatuszeekk
Odpwiedzi
1.
Jednokołowy rowerek mam
super rozwiązanie dla wszystkich mam
przyczepiam pod siodełko mamy
i w długą podroż z WeeRide szybko ruszamy
mało miejsca zajmuje
i mało kosztuje
Jest super rozwiązaniem dla każdego dzieciaka

2.
Mamo tato czy wy wiecie
tablica magnetyczna jest najlepsza na świecie
dostajesz flamaster do wyboru
czarny czerwony zielony czy niebieski
będziemy malować kolorowe kreski3.
3.

Fropper to jest taka żaba
na to wskazuje Fropperowa nazwa
można nim skakać i jeżdzić
wszędzie łatwo można go zmieścić
Są dwa kolory do wyboru
fioletowo różówy albo
czerwono zielony
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #133414 przez Baśka1
dzieci -
z zabawkami z tego sklepu
czas miło leci.
Rowerek ma pedały i podnóżek
w sam raz dla małych nóżek.
Trzy pasy bezpieczenstwa
dla bezpieczeństwa Twego maleństwa.
Do zabawy również dopiszę
magnetyczną tablicę!
W czterech kolorach mazaki:
czarnym, czerwonym,
niebieskim, zielonym.
A gdyby znudziła sie zabawa
mamy Fropper, czyli jeździk - żaba.
Jeździk mamy w kolorach ulubionych:
fioletowo - różowym
i czerwono - zielonym.
Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #133417 przez Róża
Oto moje odpowiedzi konkursowe :blink:

1. Bezpiecznej zabawie mówimy zdecydowane tak, już od najmłodszych lat Naszych Pociech! Rowerek WeeRide jest tak pomysłowo skonstruowany, że może pełnić funkcje nie tylko rowerka, ale także wózka dla młodszych dzieci, które nie posiadły jeszcze umiejętności samodzielnego pedałowania. Dzięki tej wielofunkcyjności pojazdu, może on cieszyć Naszego Maluszka przez kilka lat, dostarczając mu każdorazowo wiele radości. Kiedy Nasza Pociecha jest młodsza, wykorzystujemy specjalne przystosowane podnóżki, dzięki którym dziecko wygodnie siedzi sobie zapięte pasami bezpieczeństwa, oraz regulowany uchwyt dla rodzica, umożliwiający wygodne prowadzenie wózka. Tym sposobem sami prowadzimy wózek zapewniając dziecku prawdziwą frajdę z poznawania świata w niestandardowy sposób, w końcu to przecież Nasz Maluch trzyma stery, a my mu tylko trochę pomagamy! Kiedy dziecko podrośnie może już samodzielnie zwiedzać okolicę na swoim rowerku, a my, zdając sobie sprawę ze stabilnej konstrukcji, możemy być zupełnie spokojni o jego bezpieczeństwo, nawet wtedy, kiedy zboczy z prostej drogi i porusza się na niezbyt równym terenie.
Wiele radości na wiele lat i wytrzymałość na wiele lat, to na pewno mocne zalety pojazdu oferowanego przez . !!!

2. Czarny, niebieski, czerwony i zielony - takimi kolorami Nasz Maluszek może wymalować swój dziecięcy świat na dwustronnej tablicy magnetycznej dostępnej w ofercie , dostarczając mnóstwo radości i dumy nie tylko sobie, ale także swoim rodzicom. Jeśli chcemy wzbogacić dzieła Naszego Młodego Artysty w dodatkowe barwy możemy bez problemu zamówić także pisaki w innych kolorach.

3. Nazwa jeździka Fropper, będąca pochodną ang. słowa frog, (żaba), doskonale obrazuje możliwości jakie daje on Naszemu Maluszkowi. Dzięki specjalnie przystosowanemu siedzisku pierwszy pojazd powoli Naszemu Szkrabowi nie tylko jeździć, ale także uwolnić niespożyte pokłady energii, dając mu możliwość podskakiwania jak żabka, zapewniając mu tym samym mnóstwo radości, a jednocześnie pełne bezpieczeństwo. Do zabawy z Fropperem nie potrzebujemy dużych przestrzeni, dzięki czemu nawet mały pokoik wystarczy, aby stworzyć naszemu Maluchowi cudowny świat beztroskich zabaw. Jeździk dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: fioletowo-różowej i czerwono-zielonej.Temat został zablokowany.
8 lata 1 miesiąc temu #133564 przez bombel779
Witajcie szkraby kochane!
DLADZIECI.SKLEP coś Wam pokaże..
Magiczny pojazd co z wózka w rower się zmienia.
Cudny on słodki lecz nie do zjedzenia,
Na długie wycieczki do marzeń spełnienia.

A komu wrażeń więcej potrzeba,
Kto lubi skakać wysoko do nieba,
Za łapkę Froppera niech prędkko złapie
Co zaklęty jest w pewnej żabie.
Kolory są dwa do wyboru:
Czerwono-zielony,niczym gekon poplamiony
Fioletowo-różowy,dla dziewczynek odjazdowy.

Mamy jeszcze coś innego,ale równie przydatnego.
To tablica jest magiczna,bo dwustronna magnetyczna!
Do nauki dla każdego,nawet tego opornego.
Pisać można różnym wzorem,a do tego i kolorem!
Jest czerwony,jak ogień rozpalony.
Jest zielony,przez przyrodę ceniony.
Jest niebieski,kolor królewski.
No i czarny,najbardziej popularny!


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Regularna mama

  • Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019