Prawo jazdy

7 lata 5 miesiąc temu #112027 przez Asiersa
Ja mam poduszkę tylko dla kierowcy.
Jak jadę sama z Tomkiem to fotelik daję do przodu a jak jadę jeszcze z kimś to wtedy daję do tyłu i siadam obok :)

Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #112028 przez Monix
Jak jadę sama z Nadią, to mam ją z przodu (poduszki w tym czasie są wyłączone). Natomiast jak jadę, z kimś to mała siedzi z tyłu (ktoś zawsze ma na nią oko). ;)

7 lata 5 miesiąc temu #112072 przez bombel779
Emme napisał:

z przodu może dziecko jeździć jak nie ma się poduszek

No właśnie..i strasznie nad tym ubolewam.Jaś nie zawsze jest grzeczny w aucie,jak zacznie płakać to nie potrafi przestać..i zaczyna się krztusić,dusić.. :( Jadąc z moim T. siądę z tyłu,koło niego i jest ok,ale podróż w pojedynkę jest trochę hardcorem :(

Aniołek wrzesień 2013 [*]

7 lata 5 miesiąc temu #112108 przez Asiersa
Bombel, a nie możesz wyłączyć poduszki na czas jazdy z Jasiem?

Mój dzielny chłopczyk :*:*

7 lata 5 miesiąc temu #112123 przez SISUNIA88
Dziewczyny jak czytam,że macie prawko to zwyczajnie Wam zazdroszczę :blush: :blush: wiem,że nie powinnam ale tak bym chciała mieć to już za sobą... a ta odciąga mi się to i coraz trudniej się zabrać do tego i zmotywować :dry: :dry:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"

7 lata 5 miesiąc temu #112167 przez MagdaM
Ja zdalam za 1 razem, wiec ciezko mi cos mowic o pomocy na nerwy itp bo jak wsiadlam to juz zapomnialam o nerwach, liczylam sie ja i samochod :laugh: :laugh:

Pozniej zrobilam kurs na Instruktora, wiec jak ktoras potrzebuje pomocy, rady, wytlumaczenia itp to smialo pisac ;) Nie pracuje bo mi nie wolno, pozatym u nas ciezko z praca, ale mam zamiar otworzyc swoja szkole jak maluch podrosnie ;)

[*] 9.12.2010 r.

7 lata 5 miesiąc temu #112188 przez bombel779
Asiersa napisał:

Bombel, a nie możesz wyłączyć poduszki na czas jazdy z Jasiem?

Nie da się :(

Aniołek wrzesień 2013 [*]

7 lata 5 miesiąc temu #112194 przez SISUNIA88
MagdaM napisał:

Ja zdalam za 1 razem, wiec ciezko mi cos mowic o pomocy na nerwy itp bo jak wsiadlam to juz zapomnialam o nerwach, liczylam sie ja i samochod :laugh: :laugh:

Pozniej zrobilam kurs na Instruktora, wiec jak ktoras potrzebuje pomocy, rady, wytlumaczenia itp to smialo pisac ;) Nie pracuje bo mi nie wolno, pozatym u nas ciezko z praca, ale mam zamiar otworzyc swoja szkole jak maluch podrosnie ;)

Magda to napisz mi jak zrobić łuk bo ja tylko z tym mam problem :dry:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"

7 lata 5 miesiąc temu #112209 przez MagdaM
SISUNIA88 napisał:

MagdaM napisał:

Magda to napisz mi jak zrobić łuk bo ja tylko z tym mam problem :dry:

heh no tak na sucho bez pokazywania to bedzie ciezko, ale ja osobiscie mialam taki jeden sposob (bratu tez pomogl i kolezance) tylko wczesniej sobie przecwicz gdzies czy Ci pasuje.
Jedziesz i jak widzisz 1 pacholek z zakretu po prawej (w zaleznosci od Twojego wzrostu zaraz w bocznej szybie lub tuz przy koncu przedniej) to robisz pelen obrot kierownica. I tak dojezdzasz, jak wracasz to odkrecasz o ten 1 obrot. Ciezko to tlumaczyc na sucho... Nie wiem czy rozumiesz, moge Ci ewentualnie podeslac rozpiske na mail jak znajde ;)

[*] 9.12.2010 r.

7 lata 5 miesiąc temu #112229 przez natmur11
ja luk robie tak, jak jade do przodu to na czuja w sumie skrecam czasem jeden obrot czasem wiecej:D jak juz stoje prostuje kierownice i przy cofaniu po prawej stronie jak w przedniej szybie widze 2 pacholek odkrecam o jeden obrot a prostuje jak z tylu widze miedzy zaglowkami srodkowy pacholek i wtedy wyrownuje. do tej pory luk mi wychodzil super oby jutro tez tak bylo!

#

7 lata 5 miesiąc temu #112232 przez natmur11
sisunia zapytaj swojego instruktora o to to jest powszechnie znany sposob nawet na egzaminie egzaminator mi powiedzial ze tak sie robi oczywiscie juz po skonczonym egzaminie...

#

7 lata 5 miesiąc temu #112236 przez ilona
W takim razie trzymam kciuki jutro natmur.
Ja zdałam za drugim razem (na pierwszym egzaminie wymusiłam pierwszeństwo :P ) i tak jak MagdaM napisała, że interesuje się motoryzacja to samo mogę powiedzieć o sobie :)

7 lata 5 miesiąc temu #112426 przez MagdaM
ilona bratnia dusza :laugh: :kiss:

[*] 9.12.2010 r.

7 lata 5 miesiąc temu #112446 przez Monix
MagdaM, łuku uczyłam się podobnym sposobem co Ty :lol: I również jestem wielką fanką motoryzacji...

7 lata 5 miesiąc temu #112453 przez Emme
ja na początku robiłam łuk schematem, ale później zaczęłam robić na wyczucie. patrzyłam w lusterka i na bieżąco kręciłam kierownicą

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018