Prawo jazdy

6 lata 4 miesiąc temu #169160 przez paulina2209
ja zdałam za 3 razem. dwa egzaminy miałam zaraz po kursie i potem przerwa stwierdziłam ze nie wytrzymam psychicznie. wtedy trafiłam też na zmianę przepisów uczyłam się parkować na placu a jak zdawałam to już na mieście i dwa razy padłam na zatoczce. 3 egzamin poszłam tak o po 3 latach i zdałam. ale w między czasie ćwiczyłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #169167 przez natmur11
ja zdalam mysle ze dzieki mojemu instruktorowi ktory zgodzil sie towarzyszyc mi podczas egzaminu. nie popelnilam ani jednego bledu. mysle ze gdybym wczesniej sie na ten krok zdecydowala zdalabym wczesniej.

#

6 lata 4 miesiąc temu #169169 przez paulina2209
grunt że masz to za sobą :lol: dla mnie to był straszny stres

6 lata 4 miesiąc temu #169478 przez _aga86_
Natmur gratuluje!!! Ja egzamin zdalam za 3 razem. Stres okropny. Mialam o tyle fajnie, ze dostalam kase na kurs i egzaminy od rodzicow na 18ste urodziny, wiec tak troche latwiej mi bylo :D Zreszta jeszcze wtedy caly kurs i egzaminy byly za "grosze" w porownaniu z terazniejszymi cenami...

4 lata 2 miesiąc temu - 4 lata 1 miesiąc temu #750610 przez mr.myers
Bardzo fajny temat. Przydatny.

4 lata 1 miesiąc temu #774183 przez hekatenowak
Jestem w trakcie robienia prawa jazdy, w przyszłym tygodniu mam się zapisać na egzamin :)
Prawo jazdy to bardzo przydatna rzecz!

, ich pierwsze dziecko:-)

3 miesiąc 2 tygodni temu #1065711 przez Quake
Racja, prawo jazdy warto mieć jak najbardziej, bo to bardzo przydatne i wiele ułatwia, ale będąc nawet najlepszym kierowcą mogą zdarzyć się wypadki czy jakieś uszkodzenia i to nie z naszej winy, czego przykład może być opad gradu. Nawet czytałam niedawno o i wiem, że taka wiedza mi się przyda na przyszłość nie tylko w przypadku gradu. Jak już się to prawo jazdy ma i ten samochód, to jednak wypadałoby o niego zadbać.

3 tygodni 4 dni temu #1066237 przez munia
Ja egzamin na prawo jazdy zdawałam bardzo dawno i muszę przyznać że było o wiele łatwiej trudniej było zdać testy bo nie było do nich takiego dostępu jak teraz Zdałam za 1 razem.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2017