Organizacja społeczno charytatywa

2 lata 8 miesiąc temu #1045740 przez wlladimikot
Witam,
To jest krótkie zaproszenie o charakterze społecznym. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji :
W poprzednich latach kursy dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ujmujące było to, że przesyłano bardzo różnorodne akcje społeczne: od edukacji wczesnoszkolnej przez wycieczki i zielone szkoły po leczenie i rehabilitację. Nie tylko wsparcie finansowe.
Jeżeli jakiś aktywista NGO nie da rady aplikować w obecnej rundzie projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.
Najlepszego,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu #1057650 przez midnight79
Warto wspomagać takie ambitne projekty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Regularna mama

  • Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019