Pożyczka - warto ?

1 miesiąc 2 tygodni temu #1066135 przez junonka
Witam, całkiem niedługo ja z moim narzeczonym chcemy wziąć ślub. Choć planujemy go od dawna nie udało nam się uzbierać takiej sumy jakiej potrzebujemy na organizowanie wesela. w tym roku co miesiący wpadały różne wydatki i tak się złożyło że nie mamy nawet połowy. No i jest pomysł żeby wziąć kredyt. Czytałam i zastanawiam się nad Alior Bankiem .Poradźcie mi coś J

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 tydzień 3 dni temu #1066406 przez KarolineCZ
Kredyt to dość duże przedsięwzięcie - a przecież można wziąć pożyczkę jeśli brakuje Wam niewielka kwota. Na stronie poczytacie o różnych pożyczkach dostępnych w internecie. To bardzo wygodne rozwiązanie - wszystko załatwicie bez wychodzenia z domu. Moim zdaniem warto się nad tą opcją zastanowić.

1 tydzień 1 dzień temu #1066422 przez Quake
Nope, nie warto. Od pożyczek powinno się trzymać zdecydowanie daleko i nawet kijem nie tykać.

1 tydzień 1 dzień temu #1066436 przez Andreaa
Oj juz nie miej takiego restrykcyjnego podejścia. Wiadomo,ze jest to zobowiązanie i ze trzeba będzie je w przyszłości spłacic. Jednak są rózne sytuacje i taka pożyczka może czasami naprawdę uratować nam tyłek... Że się tak wyrażę. Poza tym niektóre firmy mają tak zwane darmowe pierwsze pożyczki, a wzięcie takiej jest o wele bardziej opłacalne od wzięcia kredytu w banku.
Przed decyzją jednak warto jest zajrzeć sobie do rankingów i poczytać sobie jakie pożyczki są polecane a jakie odradza;ne.

1 tydzień 1 dzień temu #1066439 przez fallpoll2
Jasne że warto. Ja polecam wiele moich koleżanek skorzystało. Idealna pozyczka dla kobiet.

2 godzin 31 minut temu #1066469 przez szamanka
Zobacz sobie ofertę Deutsche Banku: Wydaje mi się, że są to naprawdę dobre warunki.
Oczywiście zgadzam się z tym, że jeśli tylko się da to nie powinno brać się kredytów ale są takie sytuacje, że nie można inaczej. Na pewno nie zależnie od wszystkiego trzymajcie się daleko od firm zajmujących się udzielaniem tzw chwilówek. Niewiele osób dokładnie czyta podpisywane umowy lub po prostu nie rozumie ich treści i zazwyczaj kończy się tak, że spłacają kilku krotność pożyczonej sumy. Jeśli kredyt lub pożyczka to tylko w banku.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2017