nacisk na krocze

8 lata 1 miesiąc temu #123546 przez agniecham
wczoraj wieczorem gdy już leżałam w łóżku poczułam nacisk na krocze. powtórzyło się tak dwa razy i dziś też miałam podobnie. to było takie uczucie jakby mała wypychała się na zewnątrz... poczułam się tak jakby coś mi "wypadło"... poszłam nawet do łazienki żeby sprawdzić czy nic mi nie wyleciało... to 35 tydzień. wy też tak miałyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #123634 przez sylka
Ja miałam coś takiego i później okazało się że rozwarcie mi się zaczeło robic i postępowała akcja porodowa (miałam 4 cm) było to w 32 tyg. Na szczescie zatrzymano ją i do 36 tyg leżałam w szpitalu na podtrzymaniu (a od 34 tyg. pełne rozwarcie) i urodziłam synka w 36 tyg po odstawieniu wszystkich leków. Lepiej niech twój lekarz prowadzący zbada ciebie, moj na początku tak jak ja stwierdził ze to rozchodzenie sięmiednicy dopiero po badaniu na fotelu wyszło że zaczynam już rodzić a żadnych innych obiawów niw miałąm tylko przez dwa dni na chwilę wieczorem czułam taki rozrywający ucisk w okolicy pachwin jakbt synek miał już wychodzić i się przeciskał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #123708 przez agniecham
dziękuje... na pewno powiem o tym lekarzowi na następnej wizycie... mam tylko nadzieję że nie urodzę za wcześnie... cienko trochę z kasą a teraz jeszcze mąż rękę sobie uszkodził :( leży w szpitalu i jutro ma operacje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Regularna mama

  • Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia

Reklama
Нашел в интернете классный портал , он описывает в статьях про fiat doblo купить www.fiat.niko.ua

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019