plamienie w 11 tygodniu

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #31908 przez izzy_26
Ja mam pytanie do was czy to normalne jak mam plamienia w 11 tygodniu??
jest to moja pierwsza ciaza ostatni raz ok mialam 4 lipca pozniej w sierpniu mialam tylko brazowe plamienia lekarz powiedzial mi wtedy zebym sie nie martwila bo bo didzus szuka sobie miejscaa i dlatego mam te plamienia.
Noi teraz we wrzesniu ( 18.09) dostalam plamienia( nie sa one duze ale so), moj chlopak mowi ze wszystko jest ok a ja mam usg dopiero 5.10.2010. czy powinnam pojsc do lekarza cz pocekac na USG prosze o pomoc.
Z gory dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #31929 przez wiola
IZZY,wydaje mi się,że będąc w ciąży,każde krwawienie wymaga konsultacji,lekarskiej,czy nie dzieje się nic złego,życzę ci z całego serca,aby wszystko było wporzadku,ale wydaje mi się że należy to sprawdzić,nie czekać do usg,pozdrawiam.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #31932 przez paulina2209
ja miałam krwawienia w 11 tyg i był to krwiak. lepiej idź jak najszybciej do lekarza. pamiętaj w ciąży nie ma głupich alarmów

8 lata 1 miesiąc temu #31958 przez sloneczko
Izzy, po pierwsze prosze o zwracanie uwagi gdzie nalezy dany watke wstawic, bo to nie nalezalo do "przedstaw sie" i w tytule witam. to tak od moderatora

a teraz ode mnie mysle ze tez powinnas skontaktowac sie z lekarzem, ciaza w 11 tygodniu jest jeszcze niepewna ciaza, wiec jakie kolwiek bole, plamienia, rozne dolegliwosci powinno sie z lekarzem skonsultowac.
Trzymam kciuki

8 lata 3 tygodni temu #32215 przez Asiersa
Ja również miałam plamienie, ale to było w 5 tyg ciąży... Miałam już założoną kartę ciąży, choć u maluszka nawet nie było serduszka. Zadzwoniłam do położnej a ona kazała jak najszybciej udać się na izbę przyjęć. Na izbie przyjęć zbadano mnie i zrobiono Usg. Było już wtedy widać śliczne, bijące serduszko :) Dlatego nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. Czasem się tak zdarza, ale nie wolno przeczekiwać i bagatelizować sprawy! Udaj się jak najszybciej do lekarza lub na izbę przyjęć.
Życzę dużo zdrówka :*

Mój dzielny chłopczyk :*:*

8 lata 3 tygodni temu #32278 przez sloneczko
izzy przyrko mi.... trzymaj sie.

8 lata 3 tygodni temu #32400 przez sylka
Dołącvze do tematu żeby nie zakładać nowego. Czy miałyście brązowe plamienie po badaniu ginekologicznym. Badanie miałąm wczoraj wieczorem a plamienie pojawiło siędziś po południu. Lekarz mówił, że może wystąpić ale zastanawiam się, że dopiero dzień później.

8 lata 3 tygodni temu #32403 przez sloneczko
tak jest to mozliwe ze nawet dzien po badaniu, mnie lekarz powiedzial ze dopoki nie pojawi sie krew jest to normalne i nie ma obaw.

wiec mysle ze spokojnie jezeli bedzie coraz wiecej albo pojawi sie plamienie, zglos sie do lekarza.
ale mysle ze nic nie powinno byc ;)

8 lata 3 tygodni temu #32405 przez wiola
Sylka,wydaje mi się że to normalne podczas badania lekarz ci naruszył,i poobserwuj i zobacz ,jeżeli sie nasili lub będzie to krew to nie czekaj idz do lekarza,buziaki.

8 lata 3 tygodni temu #32445 przez sylka
Dzięki dziewczyny za szybkie op. dziś jest już ok. plamienie minęło. :)

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018