Omdlenia, większe piersi i negatywny wynik testu .

7 lata 9 miesiąc temu #60184 przez Gasiooorek
Witam .
Mam taką nietypową sprawę . Może któraś z was przechodziła przez to samo . Zacznę od tego że od 8 miesięcy biorę tabletki anty, partner prawie zawsze we mnie kończy . Od 3 miesięcy w terminie miesiączki pojawia się u mnie brazowa wydzielina, która trwa tyle co zwykła miesiączka . Z początku myślałam, że to przez zmianę tabletek, więc nie było mi śpieszno do lekarza . Od jakiegoś miesiąca mam zawroty głowy, omdlenia, wymioty . Powiększyły mi się piersi . Myslę, że po mimo tabletek mogę być w ciąży . Robiłam 2 testy i wyszły negatywnie, ale ja nadal czuję że coś jest nie tak ... Do lekarza idę dopiero pod koniec tygodnia bo jest na zwolnieniu . ;/ Czy któraś z was tak miała i faktycznie była w ciąży . Myślicie , że to może być ciąża . ? Bardzo proszę o szczere odpowiedzi a nie jakies chamskie .
Pozdrawiam .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #60185 przez Emme
raczej wpływ tabletek, od nich też piersi rosną :)
może są źle dobrane i trzeba je zmienić, pewnie w "objawach niepożądanych" są wymienione :)

7 lata 9 miesiąc temu #60186 przez martela89
Ja brałam tabletki i piersi bardzo mi urosły,a co do omdleń czy wymiotów to tak jest przy źle dobranych tabletkach.

7 lata 9 miesiąc temu #60187 przez _aga86_
Zgadzam sie z dziewczynami- najprawdopodobniej masz zle dobrane tabletki.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #60189 przez Mirella
Ej, no chamskie tu my tu nie jesteśmy, moderatorki by po łapkach zaraz dały :) w ogóle my tu fajne jesteśmy, zobacz jak Emme mądrze gada, ja się zgadzam, przeczytaj ulotkę, albo jeszcze lepiej wbij nazwę tabletek w google i dopisz objawy niepożądane.

No a tak teoretycznie to owszem, tabletki dają chyba 99,9% to zawsze jakieś ryzyko jest....
też pozdrawiam :)

Zanim wbiłam odpowiedź to więcej dziewczyn przyszło mądrze gadać :)
jeszcze raz pozdrawiam :D

7 lata 9 miesiąc temu #60197 przez pulpecja
zgadzam się z dziewczynami, ja kiedy brałam tabletki moje piersi urosły całą miseczkę.omdlenia, bóle głowy i wymioty to częste objawy u dziewczyn, którym nie służą dane tabletki...tą teorię potwierdza również Twoja miesiączka a właściwie brudzenie.myślę,że lekarz zmieni Ci tabletki.pozdrawiam

7 lata 9 miesiąc temu #60200 przez Gasiooorek
Dzięki, napisałam że nie oczekuję chamskich odpowiedzi bo na innych forach odrazu były komentarze typu " chyba nie jestes dojrzała skoro nie znasz odpowiezi na własne pytania " " my nie jestesmy wróżkami więc skąd możemy wiedzieć czy jestes w ciąży czy nie " . Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi . ;) Pozdrawiam ;)

7 lata 9 miesiąc temu #60205 przez Mirella
Oooo matko!!!! No ja wiedziałam że nasze forum jest najfajniejsze, ale nie wiedziałam że inne aż tak beznadziejne ;) :lol:

7 lata 9 miesiąc temu #60207 przez martela89
Ja też czytałam różne forum i na wielu dziewczyny się kłócą i wyzywają jak jakieś chore :ohmy:

7 lata 9 miesiąc temu #60208 przez Manga
A u nas miło, spokojnie i swojsko.

I tak trzymajmy! :)

7 lata 9 miesiąc temu #60209 przez Gasiooorek
Nom ja przez przypadek weszłam na wasze forum . ;p ale zostanę tu chyba troszkę dłużej niż myślałam ;d

7 lata 9 miesiąc temu #60211 przez Mirella
Zostań zostań, ja zapraszam na staraczki :lol:

7 lata 9 miesiąc temu #61289 przez sloneczko
Macie racje roznie bywa na innych forach, tutaj staramy sie porzadek trzymac ;)

daj znac pod koniec tygodnia, ale ja tez mysle ze zmiana tabeletek tutaj zamieszala.

7 lata 9 miesiąc temu #61305 przez DariaEm
No podpisuje sie pod Wami dziewczyny, na innych forach to strach gebe otworzyc bo obskocza glupimi komentarzami, nie wiem skad u ludzi tyle jadu :huh:

7 lata 9 miesiąc temu #61315 przez _aga86_
Widocznie nie wszyscy wchodza na forum, zeby sie czegos dowiedziec, czy doradzic. Niektorzy nie maja na kim sie "wyrzyc" i mysla, ze skoro anonimowe moga po ludziach jezdzic :/ Dlatego nie ma co po forach "latac" u nas jest najlepiej, ze tak skromnie powiem :D ;) Pozdrawiam

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama
В интеренете нашел интересный портал , он рассказывает про шкаф купе в гостиную http://baly.com.ua
Наш интересный интернет-сайт , он рассказывает про копочки start-sport.com.ua
футбольная обувь

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018