Spóźniający się okres, przeźroczysty śluz

4 lata 3 miesiąc temu #973105 przez meeegy
Witam kobietki,
Mam do Was pytanie, ponieważ na wizytę u ginekologa muszę czekać jeszcze dwa tygodnie, może któraś z Was miała podobnie.
Otóż chodzi o to, że spóźnia mi się okres już 11 dzień, zazwyczaj miałam regularnie czasem max dwa dni przed terminem.
Z Narzeczonym gdy się kochamy zabezpieczamy się, ale wiadomo jak to jest. Nie zauważyliśmy by pękła nam gumka, niestety dwa tyg temu on się pomylił i w pośpiechu wziął inne, które były strasznie małe. Ostatni raz kochaliśmy się właśnie dwa tygodnie temu. wcześniej w styczniu ( dzień po okresie) trochę się pieściliśmy i on wszedł we mnie bez gumki ale dosłownie na kilkanaście sekund. Od kilku dni czuje dziwne klucie w podbrzuszu. Bolały mnie strasznie sutki ( potem przestały na jakieś 2 dni i znowu dziś zaczynają boleć ) i zamiast okresu mam przezroczysty śluz. Zrobiłam już łącznie 3 testy ( tyle, że dwa w południe ) i wczoraj rano ( 10 dzień spóźnienia ) wszystkie wyszły negatywnie. temperatura ciała w pochwie 37.5 a pod pachą 37.2 co zawsze miewam 36,6...
Czy któraś z Was miała podobne objawy?
Czy może to być ciąża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #973123 przez agge
Testy powinny już pokazać ciążę, gdyby była... spóźnianie też może oznaczać inne rzeczy, nie tylko ciążę.. ale na 100% wszystkiego dowiesz się u lekarza, więc musisz wytrzymać te 2 tygodnie.Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Regularna mama

  • Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019