Co na zmarszczki

2 miesiąc 4 tygodni temu #1067793 przez ulke
Dziewczyny macie może jakieś patenty na zmarszczki? Chodzi tutaj o lwią zmarszczkę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 3 tygodni temu #1067804 przez Andreaa
Ja ostatnio zdecydowalam sie na botoks na dwie okolice:
na zmarszczki na czole
oraz na okolicę oczu

I jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Twarz wygląda zdecydowanie młodziej, nie zmieniła sie mimika i to praktycznie wcale.
Tak poza tym z tego co można sobie wyczytać to botoks jest na dzień dzisiejszy w zasadzie najlepszym sposobem na zmarszczki tego typu:

Poczytaj sobie o tym na tej stronie.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1067857 przez Feliksa
Ja od niedawna widzę u siebie zmarszczki, o botoksie na razie nie myślę. Dopiero dojrzewam do kremów przeciwzmarszczkowych. Z przykrością muszę stwierdzić, że dużej wiedzy o nich nie mam. Kieruje się poradami zamieszczonymi w poradnikach, ale przede wszystkim poradami od koleżanek, które kremy już mają przetestowane. I tak od paru miesięcy używam kremu na dzień i na noc i muszę przyznać że jestem zadowolona. Nie przypuszczałam, że krem może tak pozytywnie wpłynąć na skórę. A te kremy gładziły i zregenerowały moją cerę.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1067860 przez Zuzka02
Gdzieś czytałam o jodze twarzy na pozbycie się zmarszczek, tylko jakoś nie mam na to czasu ani cierpliwości niestety. Krem to ciachu machu, wklepie się i już, niech działa. Ja używam z Farmony kremu AMBERRAY ADVANCE AGE PROTECTOR, na 100% w aptece internetowej wapteka dostępny. Ma działanie wygładzające i rozświetlające, zmarszczki też wygładza. Teraz już drugie opakowanie mam i jak tak systematycznie używam, to cera jest ładniejsza, gładsza taka w dotyku. A najlepsze to cena, tylko niecałe 15 zł. To jak są takie za np. 50 to ja mam 3 opakowania :)

2 miesiąc 5 dni temu #1067891 przez ksenia28
Jest wiele środków na zmarszczki, od kremów po botoks, czy kwas hialuronowy. Podobno dość skuteczne są nici APTOS, tutaj jest trochę o tym zabiegu - efekty są naprawdę dobre.

1 miesiąc 3 tygodni temu #1067957 przez elinka
A coś takiego próbowałyście ? Z kwasem hialuronowym, uważam że skutecznie i widocznie wypełnia i spłyca zmarszczki, również tą lwią zmarszczkę, która u mnie samą bardzo drażniła. Warto wypróbować według mnie.

1 miesiąc 3 tygodni temu #1067959 przez Kokocha
Masaże rozluźniające ;)

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018