STARANIE O CIAZE cz.2

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #862093 przez Karolincia
Po południu w sobotę się kochaliśmy później wieczorem i w nocy zaczął mnie boleć jajnik właśnie :) później kilka razy w nocy jeszcze się kochaliśmy i w niedziele również :) Za każdym razem we mnie doszedł :) Leżałam nie wstawałam od razu :) Kochałam się z moim chłopakiem w 10 i 11 dniu cyklu,w nocy z soboty na niedzielę bolał mnie jajnik - ciągnął, rwał...:) Bardzo chcemy mieć dzidziusia. Kochaliśmy się chyba z 6 razy za każdym razem partner tryskał wewnątrz mnie. Od dziś zaobserwowałam dużo białego śluzu. Mam uczucie wypełnionego podbrzusza i jest twarde oraz wzdęte. Cykl trwa 28 dni. Czy mamy szanse na bobaska??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #862152 przez marysiamarysia
:lol: Witeczka :lol:
Karolincia powiem jedno : MACIE ZDROWIE :silly:
U mnie jakoś tak :angry: temperatura zaś spadła ( suka jedna :blink: )
Mój chyba jakimiś ślepakami strzela - bo to nie moja wina haha
,Miłego dnia Dziewczyny

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #862180 przez meli1990
Dzień dobry

Karolincia kiedy powinnaś dostać @? który to dzisiaj dzień cyklu?

marysia może nie jest jeszcze nic stracone. Trzeba działać dalej.

Dave kiedy testujesz?

Ja mam nadal wysoką temp. spytam dzisiaj o tą bete w przychodni. Mam nadzieje że można. A muszę się pochwalić w czwartek wreszcie kupujemy dom :) Po trzech miesiącach czekania. Ale się ciesze.

A i moja kuzynka w niedziele urodziła Chłopaczka 8 dni po terminie tak jak ja. Ja jej wywróżyłam że będzie chłopak i że urodzi po terminie. Coraz więc maluchów w rodzinie ale fajnie. Szkoda że dziadek nie dożył zeby poznać prawnuka :(

Na bilans idę z małym na 13:30 nie wiem co się stało ze teraz na godziny jest. Jestem w szoku

Ale się rozpisała

5 lata 3 miesiąc temu #862191 przez pani_p
Ferri hehe Leos po prostu jak z wybiegu :-D świetny :-D

Iwonta gratuluję pierwszego zabka :-)

Viki same piękne dziewczyny u Ciebie :-) no na tym jednym zdj naprawdę jak siostry :-D

Dave Kurka ciekawa jestem co to u Ciebie się podzialo. Podziwiam Cię za Twój spokój hihi ;-)

Studentka sto lat! Sto lat! Niech żyje żyje nam! :-* bo masz ur nie? Dobrze zrozumiałam? :-D

Dzisiaj Zuzanka spala pierwszą noc u siebie w pokoiku w łóżeczku :-D wcześniej kolo łóżka w kolysce. No jestem z niej dumna bo spala jak zwykle i sama ładnie zasypiala po karmieniu :-)

A tak apropo, czy macie może jakiś pomysł lub złoty środek żeby tak mi się w nocy nie budziła? Czy muszę się pogodzić z mym ciężkim losem?:-D

5 lata 3 miesiąc temu #862263 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

5 lata 3 miesiąc temu #862265 przez MoNiaaa
Feri Leos gotowy na wiosne a nawet i na lato :) noi jaki dzielny :P chyba ze sie tak zawstydzil ze az zdebial ;)

Iwonka super zabek gratulacje dla Kacperka :)
Julka tez na 7 mc miala 1 zabka:)

Gosia ja u ciebie obstawiam Piotrusia:) czekam na info :)
u Feri zreszta tez chlopaka obstawiam :side:

Dave a co tam u ciebie na froncie?

Pani gratulacje dla Zuzi:) moja na szczescie tez juz w nocy po karmieniu sama zasypia a na poczatku nosilam ja po 2 godziny ze padalam na ryjek a od kilku tyg je i zasypia. a w lozeczku spi od samego poczatku :)
chyba na to budzenie sie nie ma rady.Julka jeszcze niedawno sie budzila teraz juz sama zasypia w pokoiku i w nocy ladnie spi :)NARESZCIE!!
a ty Zuzie karmisz piersia jesczze?bo jak mm to na noc mozesz sprobowac jej kleiku dodac do mleka mzoe dluzej pospi?

Studentka najlepszego :kiss:

esh ktos mlotkiem stuka i mi Zuzke obudzili :angry:

http

]

5 lata 3 miesiąc temu #862312 przez gosia28
marysiamarysia napisał:

:lol: Witeczka :lol:
Karolincia powiem jedno : MACIE ZDROWIE :silly:

:lol: :lol: :lol:

meli Karolincia napisała, który to dc. :silly:

Dave Dave...
czekam na test B)

Studentka 100 lat, to co wieczorem biba :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012

Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

5 lata 3 miesiąc temu #862327 przez Asik
Karolincia witaj :) szalejecie szalejecie :) :) no szansa jest :) zawsze w sumie jest szansa :) trzeba być dobrej myśli :)

Studentka 10000 LAT !!!! :D :D

Dave B) B)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #862339 przez ferritka
aloha ;>

Karolincia B) jak to poczytałam to mnie naszło :lol: uwaga śpiewam: cztery razy po dwa razy osiem razy raz po raz, o północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz :lol:
oby się Wam szybko udało, bo zajedziesz chopa biednego :lol: :lol:
Kochana póki tak na siebie działacie to ja bym na daleki plan odsunęła myśl o dzieciątku i dawała czadu ile się da :lol: a zobaczysz ,że zaskoczysz szybciej niż myślisz :lol: :lol:
no i skoro to były 10 i 11 dc a masz 28dniowe cykle to te kłucia , bóle i wzdęcia masz na owu kochana, to raczej nie dzidek, ale kto wie, no kto wie :lol: :lol:
kurcze gdzie te czasy kiedy my z Kręglem się tak kulaliśmy :S :S

Dave :S :S ja tu czekam , krakowską wcinam i czekam :lol:
Moniaaaaa no Ty jedna jedyna mnie na duchu podtrzymujesz z tym Gwizdkiem :kiss: :kiss:

Sis !!!!!!
co by Ci się wszystko czego pragniesz jak najszybciej spełniło, dużo spokoju, cierpliwości, zrozumienia, miłości i czego tylko pragniesz, życzę Ci z Kręgielkiem z całego serca

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

5 lata 3 miesiąc temu #862345 przez pani_p
Monia piersią, ale wieczorem dostaje butle bo jej mało. Próbowałam kleiku, kaszki, ale dospi do 1 i później co 2-3h się budzi. Akurat wtedy kiedy człowiekowi najciężej wstać. No nic, może kiedyś doczekam się takiej nocy o jakiej marzę :-D

5 lata 3 miesiąc temu #862351 przez MoNiaaa
feri ja u ciebie nawet o dziewuszce nie pomyslalam jak Feri w ksiazy to tylko gwizdek :lol:

dave moze padla jak testa zobaczyla :silly:

pani mi tez sie marzy porzadnie wyspac ale to chyba na emeryturze:P moja Julka do 3,5 roku sie budzila w nocy teraz Zuzia. jak tez tak dlugo bede do niej wstawala to pozniej Julka zacznie chodzic na imprezy to tez nie bede po noicach spala i pozniej Zuzka :side: ciezki los matki :woohoo:

http

]

5 lata 3 miesiąc temu #862362 przez Mirella
Dave mówiła, że tak rano to nie zatestuje ;)

tak się zastanawiam, czy ja coś robiłam żeby Duśka spała? karmiłam przez sen, może to to?
legenda głosi że dzieci piersiowe wolą w nocy jeść, bo w nocy mleko jest tłustsze, nie wiem ile w tym prawdy.

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #862367 przez ferritka
Mirellka, pamiętam też jak mówiłaś o tym wstawaniu w ciąży...i niestety mój dzieć będzie spał od 13 do 17 a w nocy od 3 będzie robił larmno tak do 6-7 :dry:
dzisiaj np Leosława na polowanie wzięło, przytargał swoją zabawkę z dzwonkiem i szalał mi w pościeli , to mnie zbudził i od tego czasu już z nim łazikowałam do rana :cheer:

Moniaaaa fajnie to ujęłaś że póki małe to nie spałaś a potem bedą starsze i to samo :lol: :lol:

Pani, Zuzanka to już pannica, skoro sama w swoim pokoiku śpi, jak ten czas leci o matko!!!!
doczekasz się takiej przespanej nocy zobaczysz :lol: :lol:

ej patrzcie jak ten czas leci, my za miesiąc zaczynamy sezon znowu :ohmy: :ohmy:

Kuba Maly Kregielek <3

5 lata 3 miesiąc temu #862384 przez MoNiaaa
pani ja pamietam tez ze Julke karmilam na spiocha tak o 23 i wtedy do tej 7 chyba pospala moze sprobuj tak robic? a kiedy zaczynasz podawac jakies deserki?

http

]

5 lata 3 miesiąc temu #862403 przez Dave
No to jestem. Testa zakupiłam, ukradkiem siknęłma i ......................................................................................................................

Albo żeście za słabo kciuki trzymały albo wiatropylna jednak nie jestem :( :( :( :( :( :( :(
Jedna kreska w oczy mnie ebnęła.

Czyli rozwodu z chłopem nie będzie, na zawał też nie padnie, ale wiecie jakoś mi tak meeeeega smutno :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Ach idę se z nadzieją jeszcze luknąć na testa, ale na takiego to ja nie przyzwyczajnona patrzeć i mi się nie podoba :(

Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019