STARANIE O CIAZE cz.2

5 lata 3 miesiąc temu #863176 przez Dave
Marysia - to się chyba zdziwił co ?? Pozytywnie odkors :silly:

Ewa - no tego Ci życzę :kiss: :kiss:

Asiaaa - wpadaj częściej :)

Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #863177 przez marysiamarysia
Studentka :) i ode mnie wszystkiego naj naj :laugh: Już wczoraj miałam napisać , ale po wywiadówce byłam więc...ehmm :angry:

5 lata 3 miesiąc temu #863182 przez marysiamarysia
Dave napisał:

Marysia - to się chyba zdziwił co ?? Pozytywnie odkors :silly:

:laugh: Dave ja to myśle , że on już przemęczony buhahah toż to 20 dc a poluje dość często :lol:
Dogodziliśmy sobie w każdym raze :silly:

5 lata 3 miesiąc temu #863188 przez julka
Dave napisał:

Mada - jak już się starasz to co miesiąc żyjesz nadzieją.

A może zacznijcie myśleć o ślubie to myśli gdziesz indziej ulokujesz i fasola przyjdzie :side:

Sorki, ze tak sie wtrace ;)
Mada, u nas wlasnie tak sie udalo!!! starania od stycznia - caly rok badania, stymulacje itp, itd, i nic... A w grudniu zareczyny i w styczniu bach! udalo sie, wiec mysle ze planowanie slubu to skuteczny odwracacz uwagi :)

Powodzenia i trzymam kciuki :kiss:

5 lata 3 miesiąc temu #863201 przez Dave
Marysia - najważniejsze że się dogadaliście i teraz trzymam kciuki co by z tej ugody było :silly: :lol:

Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

5 lata 3 miesiąc temu #863263 przez meli1990
My byliśmy dzisiaj na pobieraniu krwi i nawet nie jęknął. W nagrodę kupiłam mu małą kopareczkę bo od dwóch dni cały czas chce iść szukać koparki na polu tak mu się podoba.

O bete nie spytałam bo nie chciałam przy mojej mamie pytać. Dziś 42dc a @ brak. Drugi dzień mnie cycyki pobolewają i mi się spać chce. dziś mam 13 dzień podwyższonej temp nadal. Jutro poszukam tych czulszych testów ciążowych

5 lata 3 miesiąc temu #863284 przez Anabelle
Meli po co ty się meczysz kobieto? Daj spokój z tymi setkami testów i idź na betę. Nie trzeba iść rano, nie trzeba iść na czczo. 2 min i popołudniu wyniki. Wyjaśni się czy jest ciąża i na jakim etapie. Nie wiem co ty tak tej bety uciekasz bo już chyba 3 tydzień piszesz czy jest ciąża czy nie ma. Zrób badanie z krwi i wszystko się wyjaśni.

Dave u mnie dzisiaj jest więcej krwi. W nocy nic a po śniadaniu musiałam już założyć podpaske.

| |

5 lata 3 miesiąc temu #863290 przez gosia28
Meli jak masz 13 dzień wyższych temperatur to poczekaj jeszcze ze 2 dni zanim zatestujesz. Mówią że przy 16 dniach można podejrzewać ciążę.

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012

Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

5 lata 3 miesiąc temu #863296 przez meli1990
tylko że unas jest tylko do 9 pobieranie krwi. a nie uciekam tylko nie chce małego brać do przychodni a nie mam go zawsze z kim zostawić

5 lata 3 miesiąc temu #863297 przez Ada2424
Anabelle napisał:

Meli po co ty się meczysz kobieto? Daj spokój z tymi setkami testów i idź na betę. Nie trzeba iść rano, nie trzeba iść na czczo. 2 min i popołudniu wyniki. Wyjaśni się czy jest ciąża i na jakim etapie. Nie wiem co ty tak tej bety uciekasz bo już chyba 3 tydzień piszesz czy jest ciąża czy nie ma. Zrób badanie z krwi i wszystko się wyjaśni.

Dokładnie myślę to samo co Anabelle

[/url]
[/url]

5 lata 3 miesiąc temu #863322 przez Asiaa
Dave dzięki :) spróbuje ;)

Fakt, beta jednoznacznie by rozstrzygnęła

5 lata 3 miesiąc temu #863352 przez bujanka
Powiem Wam jak m.in. feri mnie ostrzegała, że uzależniacie :)to chyba coś w tym jest...
Bo mój mąż już chce mi poprzecinać kable od laptopa ;)
Dużo się nie udzielam, ale poczytuje na bieżąco :)
U mnie w piątek chyba testowanko, chociaż brzuch napiernicza więc małpa pewnie przylezie :/

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #863410 przez marysiamarysia
bujanka ja też się uzależniłam . Bądź dobrej myśli , z tym brzuchem to różnie bywa . Mnie dzisiaj też boli , nie wiem tylko czy na @ , czy spóźniona owulacja czy wzdęcia :silly: bo zafasolkowałam fasolkę po bretońsku ;)))

Meli podziwiam Twoją cierpliwość :) ja już bym zatestowała :silly:
Wczoraj kupiłam dwa testy ale na razie leżą na półeczce grzecznie czekają na swój dzień . :laugh:

Ferritka - patrzyłaś na ten wykres? Hehe - jak dziś zobaczyłam temperature to zastanawiałam się czy żyję :)

Anabelle ściskam mocno - trzymaj się :(

5 lata 3 miesiąc temu #863427 przez iwonta_kg
bujanka napisał:

Powiem Wam jak m.in. feri mnie ostrzegała, że uzależniacie :)to chyba coś w tym jest...
Bo mój mąż już chce mi poprzecinać kable od laptopa ;)
Dużo się nie udzielam, ale poczytuje na bieżąco :)
U mnie w piątek chyba testowanko, chociaż brzuch napiernicza więc małpa pewnie przylezie :/

Trzymam kciukasy za teściora a jesli chodzi o uzaleznienie, to uwierz że to dopiero poczatek ;) ja tez czasem wolalam posiedziec na ZP niz z mezem romantycznie wtuleni w jakis dobry film ;) troche mnie tu nie bylo ale wrocilam bo stesknilam sie za tymi wariatkami :laugh: :lol: :kiss: :silly: B)

Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #863446 przez bujanka
Taaaa dziewczynki to fakt jest to bardzo uzależniające :laugh: No i dobrze można w końcu powiedzieć, że się ma jakieś poważne uzależnienie :side:
Aaaaaaa wiem naczytałam się o wczesnych objawach wczesnej ciąży więc cały czas iskierka jest :)
Marysia to kiedy jest ten odpowiedni dzień u Ciebie na testowanie? Pierwszy dzień oczekiwanej @ czy wcześniej. Bo sama się zastanawiam, żeby za wcześnie nie zrobić...
Iwona no tak bo Ty dopiero urodziłaś synka, gratuluje :lol: długo się staraliście? Ja jestem dopiero w 1 cyklu starań.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019