zapłodnienie in vitro

4 lata 5 miesiąc temu #828820 przez Kasiakrol
Witajcie,
zaczęliśmy z mężem starania o dziecko metodą sztucznego zapłodnienia in vitro. Wieloletnie starania i inne metody jak dotą d nie przyniosły nam dziecka, a nie możemy czekać w nieskończoność..
Chciałabym prosić Was o wsparcie, głównie te z Was, które również przystępowały do tej procedury.
Swoje starania opisuję w tym miejscu
Pozdrawiam, Kasia

W trakcie starań :)
Podziękowania: ferritka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 1 miesiąc temu #887050 przez ferritka
Hej
Od Twojego wpisu minely juz 4 miesiace... mam nadzieje ze jestes juz po calej procedure I nosisz pod serduszkiem swoje ukochane malenstwo;)

Ivf wcale nie jest takie straszne, zastrzyki, sterydy wszystko jest do przezycia ;)

My czekamy na nasz cud Wlasnie z ivf

Kuba Maly Kregielek <3

Podziękowania: kasia085

3 lata 6 miesiąc temu #956277 przez kwiatus7
Hej dziewczyny. Po pozytywnym transferze invitro będziecie musiały brać luteine jeżeli akurat tą wam lekarz przepisze.
Mi po transferze zostało dużo luteiny i jeżeli ktoś z was potrzebuje chętnie oddam.
Dajcie halo na maila. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam

nieprzespane noce, czocher ma głowie, podkrążone oczy, brak czasu na spokojny posiłek - czego się nie robi dla tego jednego uśmiechu:-*

3 lata 5 miesiąc temu #961116 przez Sami
ja zastanawiam sie nad In Vitro. Szukamy z męzem odpowiedniej kliniki i ostatnio sporo słyszałam na temat kliniki Centrum Medyczne Macierzyństwo > któraś z was przechodziłam może tam zabieg. Nie bardzo wiem gdzie najlepiej sie zgłosić. Jesteśmy trochę zagubieni i jakaś porada z waszej strony bardzo by nam pomogła.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018