malo plemnikow i ciagle starania o maluszka

3 lata 11 miesiąc temu #936185 przez polska21
witam wraz z mężem staramy się od dawna o maluszka niestety niedawno odkrylismy ze mąż ma bardzo mało plemników przy normie 40ml on ma 1.8 :( szukamy teraz dobrego lekarza.. czy ktos z was mial taka sytuacje?jestem zalamana: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #936363 przez ferritka
Witaj,
U nas to samo, mój Kręgiel miał wyniki krytyczne. Poszukam jego wyników i Ci napisze jak było, ale bardzo podobnie jak u Was.
Podawaj Twojemu suplementy typu salfazin, moca , wit c , l-karnityne ... Doczytać co podawałam mojemu i Ci dokładnie napisze.
Skąd jesteś? Jeśli woj. Śląskie to dam Ci namiar na mojego dr i świetnego urologa.

Kuba Maly Kregielek <3

3 lata 11 miesiąc temu #936842 przez polska21
dzięki bardzo za odp:)jestem z woj dolnoslaskiego,u was wszystko sie unormowalo po tych tabletkach?udalo sie zajsc w ciąże?mój mąż byl ostatnio u urologa ale on stwierdzil ze pod wzgledem urologicznym jest wszystko ok kazal isc do androloga i teraz szukamy kogos dobrego...bede wdzieczna za kazda podpowiedz,pozdrawiam cieplo :P

3 lata 11 miesiąc temu #936997 przez polska21
a moze ktos sie zna i mi zinterpretuje wyniki nasienia meza?bardzo prosze o pomoc
objetosc ejakulatu,,,,3.6

plemniki o ruchu:
żwawym 60%
zwawym po 2h 50%
w miejscu 5%
w miejscu po 2 h 5%
brak ruchy 35%
brak ruchy po 2h 45%

ilosc plemnikow w 1ml nasienia 0.50mln a norma >20mln
calkowita ilosc plemnikow 18.mln a norma>40mln

3 lata 11 miesiąc temu #937012 przez ferritka
Dobra, mam wyniki mojego Kregla przed sobą...
Na pierwszy rzut oka to Twój ma całkiem fajne wyniki, bez kitu...
Patrz ile ma w ruchu a czyli tym najważniejszym! Twój ma aż 60% !!!! Ty jakby mój miał tyle to bym w ogóle się nie martwiła... :woohoo: mój miał 0%a po tej suplementacji po miesiącu mieliśmy 1%
A w tym wszystkim prawie każdy żołnierz nieprawidłowa miał budowę...a u was jak jest?

Czy konsultowalas wyniki twojego z twoim ginem? Bo wiesz, ja expertem nie jestem ale nawet przy małej ilości plemników w nasieniu ale przy takich ładnych parametrach to powinno pyknac bez zbędnych ceregieli :whistle:

Weź poczytaj co podawać na powiększenie armii, niech twój prowadzi zdrowsze i bardziej aktywne życie, a zobaczysz ze wyniki bedą lepsze.

Takie mamy czasy ze armie to nie osiągają 100% :woohoo:

Kuba Maly Kregielek <3

3 lata 11 miesiąc temu #937016 przez polska21
dzieki za pomoc myslalam ze moj ma beznadziejne wyniki,bylismy u urologa on zrobil usg jader itd i kazal sie udac do androloga lub endokrynologa i narazie szukamy kogos,lece do apteki i kupie zestaw witamin i bede dzialac:)a wam udalo sie miec dzidziusia?

3 lata 11 miesiąc temu #937018 przez ferritka
Kochana, my z tymi naszymi wynikami to kwalifikujemy się tylko do in vitro...tylko plus taki, ze pierwsza diagnoza, ze kompletnie niepłodnym i dawca nasienia wchodzi w grę...wynikiem jest to ,ze jestem w 38 tygodniu ciąży, czekam na rozwiazanie i co najważniejsze..nie z dawcy tylko z żołnierza mojego dziecię będzie B)

Wasze wyniki są naprawdę dobre, tylko troszkę podreperujesz twojemu ilośc, dobra dieta, ruch i suplementacja a jestem pewna ze szybko wam się uda :woohoo:

3mam kciuki B)

Kuba Maly Kregielek <3

3 lata 11 miesiąc temu #937020 przez polska21
dzieki bardzo za slowa otuchy):mam nadzieje ze i ja juz niedlugo bede mogla sie cieszyc tym stanem Życze powodzenia :kiss:
Podziękowania: ferritka

3 lata 11 miesiąc temu #937982 przez polska21
jesli ktos ma podobne problemy piszcie prosze kazda rada sie przyda

3 lata 10 miesiąc temu #945506 przez polska21
prosze o interpretacje wynikow

objetosc ejakulatu,,,,3.6

plemniki o ruchu:
żwawym 60%
zwawym po 2h 50%
w miejscu 5%
w miejscu po 2 h 5%
brak ruchy 35%
brak ruchy po 2h 45%

ilosc plemnikow w 1ml nasienia 0.50mln
calkowita ilosc plemnikow 18.mln a

2 lata 11 miesiąc temu #1014000 przez Amaya
Witaj,
Wiem, że temat zaczął się dawno temu, ale my mamy też problem z jakością plemników. Udało się Wam zajść w ciążę? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018