Czy powinnaś się zaszczepić przeciw krztuściowi? [...]

czytaj dalej

Imprezy Wydarzenia

IV Piknik Wcześniaka w Warszawie

LogoSzpitalKarowa
Już w najbliższą niedzielę 6 września 2015 roku w Warszawie odbędzie się IV Piknik Wcześniaka na Karowej. Jego organizatorami są Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej i psychologiczny magazyn dla nowoczesnych rodziców GAGA. W tym roku hasłem przewodnim będzie „Dzieciaki odkrywają!”. Podczas wydarzenia aktywujemy całe rodziny do wspólnej zabawy w zorganizowanych strefach tematycznych, a dzięki licznym atrakcjom najmłodsi poczują się prawdziwymi odkrywcami. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej zabawy.

more: IV Piknik Wcześniaka w Warszawie

Otwarcie Showroomu i drugie urodziny ZIABAQLU!

Ziabaqlu ma już 2 lata! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom, zarówno przyszłych, jak i młodych Matek, Natalia Orłow-Ostrowska - mama, projektantka i twórczyni marki, zdecydowała się otworzyć pierwszy Showroom Ziabaqlu w Warszawie. Uroczyste otwarcie Showroomu na długo zapadnie w pamięci, gdyż będzie połączone z hucznym świętowaniem drugich urodzin marki.

more: Otwarcie Showroomu i drugie urodziny ZIABAQLU!

Położna przyjazna naturze!

dziecieca_natura_logoInicjatywa promuje zdrową ideę naturalnego pieluszkowania oraz wspiera położne i szkoły rodzenia, którym naturalne podejście do przeżywania ciąży, porodu i pielęgnacji dzieci od pierwszych chwil życia jest równie bliskie.

 

more: Położna przyjazna naturze!

Startuje druga warszawska Wyprawa Mama

Wyprawa_Mama_mini„Wyprawa Mama” to ponad 100 bezpłatnych warsztatów dla Mam i Dzieci, organizowanych w wielu miejscach w wybranych dzielnicach Warszawy. Zakończenie imprezy 21 listopada 2009 w Fundacji Sto Pociech przy ulicy ul. Freta 20/24a, połączone z loterią z cennymi nagrodami.

more: Startuje druga warszawska Wyprawa Mama

Darmowy kurs o porodzie:

Zapisz się na darmowy kurs o ciąży, porodzie i połogu.

Kurs zawiera 25 lekcji od położnej Katarzyny Płaza. Szanuję Twoją prywatność, Twój mail nie dostanie się do osób trzecich. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zapisz się już dziś na pierwszą lekcję o ciąży i porodzie! Kolejna za 2 dni.

гадание онлайн на отношения

он лайн гадание на любовь

онлайн гадание на будущее

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza