Nie chodzę do szkoły rodzenia, ponieważ jestem samotną matką nie chcę być wokół szczęśliwych par i czuć się inna. Boje się jednak porodu, że sobie nie dam rady. Co powinnam zrobić? [...]

czytaj dalej

Położna przyjazna naturze!

dziecieca_natura_logo_jpg_CMYK_300_dpi_maeW styczniowym klimacie, wraz z początkiem nowego roku budzi się do życia Dziecięca Natura - pierwszy ogólnopolski projekt dla położnych i szkół rodzenia prowadzony przez Pieluszkranię, pod patronatem medialnym portalu Parenting.pl.

Inicjatywa promuje zdrową ideę naturalnego pieluszkowania oraz wspiera położne i szkoły rodzenia, którym naturalne podejście do przeżywania ciąży, porodu i pielęgnacji dzieci od pierwszych chwil życia jest równie bliskie.

Nowatorski pomysł Dziecięcej Natury urodził się w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie rodziców naturalnymi metodami pielęgnacji maluchów, wynikające z coraz większej świadomości jaki wpływ na rozwój i zdrowie dziecka ma jego najbliższe otoczenie.

Rodzice coraz częściej szukają naturalnych, bezpiecznych materiałów czy kosmetyków, by oszczędzić dziecku w pierwszych miesiącach życia kontaktu z wszechobecną chemią –mówi Ewa Dumańska z Pieluszkarni. - Przyznawany bliskim naturze położnym i szkołom rodzenia Certyfikat Dziecięcej Natury pozwoli stworzyć Naturalną Mapę Polski, pomagając tym samym rodzicom poszukującym przyjaznych naturze i dziecku rozwiązań odnaleźć
miejsca i osoby spełniającej ich oczekiwania.
Rodzice już od dziś mogą zgłaszać położne i szkoły rodzenia, które ich zdaniem zasłużyły na miano przyjaznych naturze i powinny znaleźć się w tym wyjątkowym gronie. Raz do roku dzięki głosowaniu online, spośród biorących udział w projekcie zostanie wyłoniona Położna i Szkoła Przyjazna Naturze Roku, jednak przez cały czas trwania programu rodzice mogą zgłaszać do niego szkoły i położne, które ich zdaniem spełniają jego naturalne kryteria. Projekt można śledzić na stronie internetowej www.pieluszkarnia.p.
Oceń ten artykuł
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz

Darmowy kurs o porodzie:

Zapisz się na darmowy kurs o ciąży, porodzie i połogu.

Kurs zawiera 25 lekcji od położnej Katarzyny Płaza. Szanuję Twoją prywatność, Twój mail nie dostanie się do osób trzecich. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zapisz się już dziś na pierwszą lekcję o ciąży i porodzie! Kolejna za 2 dni.

Натальная карта

Гадание на любовь

читайте здесь

ссылка

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza