Zastanawiam się kiedy zacząć przygotowywać dom na przybycie maleństwa? Teraz wiele firm oferuje usługi zaprojektowania pokoiku począwszy od odmalowania ścian. Ścian nie należy odmalowywać na [...]

czytaj dalej

Co to jest projekt Ambasadora Marki BabyOno i czemu on służy?"Co to jest projekt Ambasadora i czemu on służy?

Jesteśmy firmą, która działa i tworzy dla Was już od ponad 20 lat. Od samego początku bardzo ważne jest dla nas Wasze uznanie i zaufanie, dlatego pragniemy poznać Waszą opinię dotyczącą oferowanych przez nas produktów. Tylko dzięki niej będziemy mogli je udoskonalać i sprawiać, że będą one idealnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Nasz projekt dotyczący Ambasadora Marki ma na celu testowanie oraz opiniowanie produktów przez ich finalnych użytkowników. Pragniemy, aby Ambasadorzy Marki BabyOno mieli także bezpośredni wpływ na tworzenie nowych artykułów oraz kreowanie naszej marki!

Dzięki testowaniu nowych i obecnych produktów przez Ambasadorów Marki BabyOno, będziemy wdrażać w życie pomysły oraz potrzeby naszych klientów.

 

 

Kto może zostać Ambasadorem Marki BabyOno?

Pragniemy, abyście to właśnie Wy, drodzy rodzice, byli Ambasadorami naszej Marki. Tak, stawiamy na Was - na matki i ojców. Jesteście osobami, które najrzetelniej mogą wypowiedzieć się na temat naszych produktów, i którym - tak jak nam - najbardziej zależy na artykułach idealnie dopasowanych do potrzeb najmłodszych klientów.

Ambasadorami Marki mogą zostać zarówno osoby z dużym doświadczeniem w wychowywaniu dzieci, jak i świeżo upieczeni rodzice. Warunkiem wyboru będzie jednak Wasze zaangażowanie w proces wychowania i pielęgnacji dzieci, świadomość produktów i ich aspektów bezpieczeństwa oraz aktywne uczestnictwo w akcjach i portalach społecznościowych o tematyce dziecięcej.

Spośród osób, które wyrażą chęć pełnienia funkcji Ambasadora Marki BabyOno – wybierzemy elitarną grupę osób spełniających powyższe warunki. Do testowania konkretnych produktów wybierać będziemy osoby z bazy Ambasadorów Marki BabyOno. Będą to osoby najbardziej odpowiednie do opiniowania wybranego produktu, uwzględniając jego specyfikę oraz profil Ambasadora Marki BabyOno.

 

 

Obowiązki i zadania Ambasadora Marki?

Do obowiązków Ambasadorów Marki BabyOno - wybranych do badania naszych artykułów - należeć będzie skrupulatne testowanie oraz rzetelne opiniowanie produktów, w terminie około 3 tygodni od ich otrzymania. Właścicielem artykułów pozostanie BabyOno, ale osoba badająca otrzyma prawa do jego używania na czas nieokreślony.

Wystawione opinie będą widoczne dla wszystkich użytkowników Internetu na naszej stronie. Ma to na celu pomóc innym rodzicom w wyborze danego produktu, a nam w tworzeniu artykułów perfekcyjnych. Dlatego tak ważne jest, abyście, skrupulatnie sprawdzili produkt pod różnymi względami i udzielili szczerej oraz przemyślanej opinii.

 

Korzyści z przynależenia do grupy Ambasadorów Marki BabyOno?

Bycie Ambasadorem Marki to nie tylko obowiązki, ale także korzyści! Ambasador Marki będzie brał realny udział w tworzeniu i udoskonalaniu naszych produktów, dopasowując go do potrzeb finalnych użytkowników.

Dodatkowo po zakończeniu testowania i opiniowania, Ambasadorzy mogą także zatrzymać produkt korzystając z jego zalet. Na najbardziej ciekawe i pomocne opinie czekają także nagrody i inne dodatkowe korzyści.

 

 

Forum BabyOno. Dlaczego warto z niego korzystać?

Chcielibyśmy, aby Forum dostępne na naszej stronie było miejscem spotkań nie tylko Ambasadorów, ale wszystkich rodziców i opiekunów, którzy będą mogli wypowiedzieć się na interesujące ich tematy, zdobyć wiedzę o konkretnych artykułach, a także podzielić się doświadczeniem w omawianym temacie.

Bezpośrednia więź, która zostanie nawiązana między firmą BabyOno, Ambasadorami oraz rodzicami wypowiadającymi się na forum będzie dawała wiele korzyści dla wszystkich stron!

Nie zastanawiaj się dłużej i zostań Ambasadorem Marki firmy BabyOno!"

 

 

 

Drukuj
Oceń ten artykuł
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
гадания на отношение онлайн

там

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza