Zastanawiam się kiedy zacząć przygotowywać dom na przybycie maleństwa? Teraz wiele firm oferuje usługi zaprojektowania pokoiku począwszy od odmalowania ścian. Ścian nie należy odmalowywać na [...]

czytaj dalej

Koronkowa bielizna ciążowa?

Jak najbardziej! Koronki to jeden z ulubionych materiałów kobiet i wcale nie trzeba z nich rezygnować na okres ciąży.

dla przyszłych mam daleko do bezkształtnych modeli, które musiały nosić nasze mamy. Niewiele za to różnią się one od tych, które nosimy na co dzień. Różnica właściwie polega na tym, że te stworzone z myślą o kobietach w ciąży są nieco inaczej zbudowane. Przede wszystkim mają płaskie szwy, które nie są zastosowane bezcelowo. Skóra w trakcie ciąży potrafi być bardzo wrażliwa, co zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia rozmaitych otarć i podrażnień, a te wcale nie są przyjemne. Producenci dokładają zatem wszelkich starań, by zminimalizować ryzyko ich wystąpienia.

Staniki ciążowe często służą nam dopiero pod koniec drugiego trymestru i w trzecim. Nic zatem dziwnego, że zostały skonstruowane tak, by służyć nie miesiąc, ale do końca ciąży, a także jeszcze po niej. Miseczkę można w nich bez problemu zwiększyć o jeden rozmiar. Wiele z nich jest również od razu przystosowana do karmienia dziecka.

Nawet koronkowa bielizna ciążowa została właśnie tak zaprojektowana, by być nie tylko wygodną, ale też w pełni funkcjonalną. Jej zadaniem jest nie tylko poprawa naszego komfortu psychicznego. Przede wszystkim ma ona modelować naszą sylwetkę zmieniającą się często w tempie ekspresowym i optymalnie podtrzymywać biust.

Piękne modele, które znajdziemy w sklepach wcale nie przypominają w niczym nijakiej stereotypowej bielizny, której obraz mamy gdzieś z tyłu głowy. Mnogość fasonów, kolorów i wzorów może przyprawić przyprawić o zawrót głowy. A już na pewno nie ułatwia to szybkiego wyboru jednego czy dwóch modeli.

Drukuj
Oceń ten artykuł
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
толкователь снов

Медиумы

весы гороскоп

астрологи

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza