Czy powinnaś się zaszczepić przeciw krztuściowi? [...]

czytaj dalej

Odżywki dla kobiet

Coraz powszechniejszy siedzący tryb życia powoduje pogorszenie się naszego stanu zdrowia. Niedomagamy fizycznie nawet przy niewielkim wysiłku i nie dotyczy to tylko kierowców samochodów ciężarowych którzy słyną ze swoich oponek. Problem ten coraz częściej dotyczy również kobiet które mają problemy z nadwagą. Warto więc jak najszybciej zdecydować się na drastyczne ale konieczne rozwiązanie: koniec z niezdrowym jedzeniem i czas na trening! Jak mówi stare przysłowie: w zdrowym ciele zdrowy duch. I jest to w stu procentach racja. Dlatego polecam wam zastosowanie trzech elementów które poprawią stan naszego ciała a przez to i umysłu.
Pierwszym jest oczywiście zbilansowana dieta pozbawiona pustych kalorii. Drugim są ćwiczenia fizyczne – najlepiej w grupach, może być pilates lub siłownia. Trzeci element to odżywki i suplementy diety które poprawią wydajność naszego organizmu ale także i wygląd ciała. Możemy więc zastosować odżywki białkowe na budowę mięśni, kreatynę na zdobycie większej ilości energii do treningów a na przykład .

Rozpoczynając ćwiczenia już dziś w ciągu kilku tygodni jesteście w stanie zauważyć bardzo duże różnice nie tylko w swojej wadze ale także wyglądzie i samopoczuciu. Dużą energię dadzą nam wspomniane wyżej odżywki których zadaniem jest wspomaganie naszego organizmu w ciężkich chwilach wysiłku fizycznego. Jednak niech nie zwiodą was reklamy na opakowaniach niektórych produktów – bez pracy nie ma kołaczy! Jedynie jeśli połączymy wszystkie trzy elementy wspomniane wyżej to poprawimy stan naszego zdrowia. Decyzja jedynie o chemicznych sposobach pozbycia się nadmiaru tłuszczyku bardzo źle się dla nas skończy i możemy mieć o wiele większe problemy zdrowotne. Warto więc we współpracy z osobistym trenerem dobrać odpowiednio zarówno dietę, trening jak i odżywki – by właśnie ta magiczna trójca odmłodziła nas o co najmniej kilka lat i nie mniejszą ilość kilogramów. Zauważymy to nie tylko my, ale każdy w naszym otoczeniu. Tak więc do roboty!

Drukuj
Oceń ten artykuł
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
сонник

обращайтесь

овен

помощь экстрасенса

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza