Odbicie się po jedzeniu dziecku nie jest regułą. Bywa tak szczególnie u dzieci, które jedzą powoli, że się nie odbija. Natomiast dzieci, które jedzą bardzo łapczywie często połykają również [...]

czytaj dalej

Organizer Mamy czyli wszystko pod kontrolą

OrganizerMamyPomaranczMamo, czy aby Twój kalendarz ma wszystkie niezbędne rubryki? Przecież, jako pracująca mama musisz połączyć wiele obowiązków takich, jak bycie: pracownikiem, mamą i żoną. Zazwyczaj wstajesz jako pierwsza i kładziesz się spać ostatnia.


Starasz się być dobrze zorganizowana, efektywna, odpowiedzialna i punktualna. W życiu starasz się wypracować rytm, w którym będziesz żyć. A jak zaplanować jeszcze staranniej dzień? Mieć zapisane pod ręką wszystkie numery telefonów? Pamiętać o urodzinach i imieninach najbliższych? Wyznaczyć sobie długoterminowe cele? Wiedzieć ile i, kiedy jest do zapłacenia za światło, telefon?

W takich sytuacjach pomocny okaże się poręczny i praktyczny . Ma on za zadanie ułatwić Twoje codzienne życie. W zapiszesz między innymi: plan dnia, potrzebną listę zakupów, zaplanujesz wydatki i rachunki.

Organizer jest doskonałym rozwiązaniem dla mam, które w chaosie dnia codziennego zapisują tysiące pomysłów na kartach papieru, które zazwyczaj gubią po chwili.

W mama może zaplanować od razu cały rok - to zaznaczy, kiedy ma płacić rachunki, zrobić badania kontrolne, złożyć życzenia urodzinowe rodzinie i przyjaciołom. Będzie mogła zapisać terminy urlopów i wyjazdów służbowych. W ten sposób wyznaczy sobie ważne cele na cały rok.

jest najnowszym produktem Brioko.
Dostępny jest w sklepie internetowym: Cena: 37 pln

Drukuj
Oceń ten artykuł
(3 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
Гадание на работу

услуги психолога

гадания на судьбу

толкование сновидений

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza