Czkawka u małych dzieci? Otóż u małych dzieci bardzo często występuje czkawka. Trwa czasami nawet 20 minut do kilku godzin. Małym dzieciom jednak nie przeszkadza czkawka i nie czują się z tego [...]

czytaj dalej

Rewelacyjny Dzienniczek dla Mam!

Powstał Dzienniczek z myślą o początkujących mamach. Kiedy na świat przychodzi maluszek wszystko staje się NOWE.

A spawy prozaiczne nabierają znaczenia. Mama zastanawia się nad długością snu: "czy nie za krótko spał?", nad kupką: "Czy była zielonkawa?" "A może była zbyt ciemna?", "A może zjadłam coś i teraz moje dziecko nie może zrobić kupki?"

Te pytania zaprzątają głowę młodej mamie. Czasami w natłoku dnia, nagle rodzi się pytanie: "Zmieniałam już pieluszkę?", "A czy nie za często robi siusiu?"

Dzięki prowadzeniu notatek w Dzienniczku Dnia i Nocy Maluszka, mama wie, że jej dziecko wypróżnia się tyle razy. A pory drzemek wypadają mniej więcej o tej samej godzinie. Kiedy mama chce zmienić rytm dnia dziecka. Łatwiej jej wprowadzić zmiany i wprowadzić w życie plan dnia :) W trakcie wizyty u lekarza mama wyposażona w notatki może szczegółowo opowiedzieć, co ją zaniepokoiło i kiedy wystąpiły niepokojące objawy. Jeżeli np. pediatra zaleci leczenie, szybciej będzie można zauważyć czy dany lek działa czy trzeba go zmienić.

Dzienniczek Dnia i Nocy Maluszka ma przewidziane miejsce na notatki z wizyty np. położnej środowiskowej. Dzięki temu zespół Brioko zachęca rodziców do zapisywania zaleceń. Często rodzice  zbyt ufnie podchodzą do swojej pamięci, a rzadko jest możliwość zadzwonienia i upewnienia się czy dobrze zapamiętaliśmy pewne rzeczy.

Dzienniczek sprawdza się również, kiedy z maluszkiem zostaje tata lub babcia. Ponieważ wszystkie wiadomości o dziecku mają zapisane w nim. O której maluch spał, jadł i miał zmienianą pieluszkę.Dzienniczek Dnia i Nocy Maluszka jest w dwóch wersjach okładek:

  • ;
  • .
Drukuj
Oceń ten artykuł
(8 głosów, średnia ocena 4.50 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
гороскоп на сегодня дева

гороскоп весы

гороскоп водолей на завтра

водолей

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza