Odbicie się po jedzeniu dziecku nie jest regułą. Bywa tak szczególnie u dzieci, które jedzą powoli, że się nie odbija. Natomiast dzieci, które jedzą bardzo łapczywie często połykają również [...]

czytaj dalej

Wirtualny Pediatra - realna pomoc każdej mamy

Wirtualny pediatra
Wszystkie kochające mamy łączy troska o zdrowie i samopoczucie dziecka. Regularnie chodzimy z naszymi pociechami na kontrole lekarskie, dbamy, by nigdy nie zmarzły, nie przeziębiły się czy też nie zrobiły sobie krzywdy. Niestety mimo szczerych chęci i starań nie jesteśmy w stanie uniknąć wszystkich wypadków, zarazków i przypadłości. Każda mama doskonale zna uczucie niepewności, kiedy zauważy u pociechy niepokojące objawy i nie jest w stanie stwierdzić, czy to coś poważnego, czy jednak zwykłe przeziębienie. Znaleźliśmy na to sposób.

We współpracy ze specjalistami stworzyliśmy serwis, który oferuje szybką pomoc w postaci diagnozy i porady. Dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy medycznej, rodzice mogą od razu sprawdzić z czym mają do czynienia. Wystarczy wypełnić test diagnostyczny i uściślić jakie dziecko ma objawy, a na tej podstawie Wirtualny Pediatra przygotuje możliwą diagnozę oraz wyczerpującą poradę.

Oczywiście, każda choroba wymaga konsultacji z lekarzem, jednak korzystając z porad dostępnych w serwisie możesz poznać przyczynę dolegliwości zanim będziesz miała możliwość skonsultowania się ze specjalistą. Podobną pomoc uzyskasz po otrzymaniu wyników badań laboratoryjnych – nasz system ekspercki określi, co oznaczają dane wskaźniki i zinterpretuje je.
         
Wirtualny Pediatra szybko i sprawnie pomoże rozwiać wątpliwości. W serwisie można również skorzystać z opcji “Mam już diagnozę” dzięki czemu można uzupełnić wiedzę zdobytą u lekarza o ciekawe wskazówki i obszerną wiedzę na temat określonej dolegliwości. Na podstawie filmów i artykułów dowiesz się, co można bezpiecznie zrobić we własnym zakresie, aby poprawić samopoczucie i stan zdrowia malucha. Poznasz również przyczyny choroby, jej możliwe konsekwencje i sposoby zapobiegania jej nawrotom w przyszłości. Wszystkie porady zostały skonstruowane w przystępny sposób przy udziale profesjonalistów – lekarzy pediatrów.

Dzięki korzystaniu z serwisu będziesz mogła rozwiać swoje wątpliwości i podjąć konkretne działania. Dowiesz się, co możesz zrobić zanim pójdziesz z dzieckiem do lekarza lub już po wizycie w gabinecie. Sprawdź, co możesz zrobić we własnym zakresie, by łagodzić objawy lub uniknąć przykrych skutków. Poznasz także metody profilaktyki wielu chorób. Twoje dziecko zawsze może na Tobie polegać. Ty z kolei, możesz zawsze liczyć na pomoc Wirtualnego Pediatry.


Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.   

Wirtualny pediatra 2

Drukuj
Oceń ten artykuł
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
гороскоп на сегодня рак

Сурен Джулакян Битва екстрасенсов

ссылка

толкование снов

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza