W pomieszczeniu, w którym jest Twoje dziecko nie powinno być w zasięgu dziecka małych przedmiotów, które z łatwością mogłoby włożyć do buzi, a to grozi uduszeniem się. Jeżeli chodzi o drzwi [...]

czytaj dalej

Bioself - Urządzenie dla planujących ciąże

Bioself - nowoczesne urządzenie dla kobiet planujących zajść w ciążę bądź stosujących naturalne metody antykoncepcji.

Bioself to doskonałe urządzenie dla wszystkich kobiet, które mają trudności w wyznaczeniu dni płodnych a tym samym wyznaczeniu dni w których najłatwiej zajść w ciążę. Dzięki Bioselfowi i codziennemu pomiarowi temperatury ciała kobieta będzie wiedziała dokładnie kiedy ma dni płodne, kiedy ma dni o największej płodności, a także dni w których w ciążę nie zajdzie.

Planowanie ciąży razem z bioselfem jest bardzo proste, nieinwazyjne dla organizmu kobiety, zupełnie naturalne i wygodne. Wystarczy codziennie rano poświęcić dwie minuty na zmierzenie temperatury ciała, a urządzenie będzie zapamiętywało codzienne dane oraz długości cyklów nawet z ostatnich dwunastu miesięcy. Na podstawie danych Bioself zasygnalizuje nam migającą czerwona lampką o dniach najwyższej płodności.

Bioself, jest urządzeniem w pełni bezpiecznym, przetestowanym klinicznie i polecanym przez wielu lekarzy ginekologów. Bioself pomógł już wielu parom szczęśliwie powiększyć swoją rodzinę, a stosowany przez kobiety starające się przez dłuższy czas zajść w ciążę pomaga lekarzom łatwiej zdiagnozować przyczynę braku ciąży.

Wszystkie kobiety stosujące Bioself, zarówno te które planują ciążę, jak i te które starają się jej zapobiec drogą naturalną są zadowolone ze stosowania tego urządzenia. Tylko dwie minutki każdego ranka badania temperatury własnego ciała tak wiele mówi o organizmie kobiety. Dlatego warto zainwestować w Bioself i naturalnie planować wielkość rodziny.

Drukuj
Oceń ten artykuł
(28 głosów, średnia ocena 2.61 na 5)

Komentarze

Wszystko fajnie, tylko szkoda, że jest taki drogi :( cena: ponad 400zł
Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
ChronoComments by
Dodaj swój komentarz
Anuluj
Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
также читайте

гороскоп водолей на завтра

толкователи снов

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza