Czkawka u małych dzieci? Otóż u małych dzieci bardzo często występuje czkawka. Trwa czasami nawet 20 minut do kilku godzin. Małym dzieciom jednak nie przeszkadza czkawka i nie czują się z tego [...]

czytaj dalej

Belly Bandit® – modny „bandyta” bardzo pomocny MAMOM!

Belly BanditBelly Bandit® – modny „bandyta” bardzo pomocny MAMOM!

Ścisłe owijanie brzucha kobiety po okresie ciąży ma od wieków zastosowanie lecznicze i terapeutyczne w wielu krajach i kulturach na całym świecie. Przez setki lat japońskie Mamy używały swoich ‘Sarashi’ aby przyspieszyć powrót ciała do wcześniejszych kształtów i ujędrnić skórę brzucha.


Hiszpańskie kobiety natomiast wierzyły, że tylko ich ‘Faja’ (gorset) pomoże przywrócić sprawność wszystkim zmęczonym i nadwyrężonym po porodzie mięśniom brzucha. Rytuałem Indianek z kolei było, i nadal pozostaje, obwiązywanie brzucha po porodzie ciepłymi bandażami w celu zmniejszenia jego objętości oraz ‘zamknięcia’ kanałów rodnych.
Czerpanie z tego wielowiekowego doświadczenia ma ponadto na celu wspieranie pleców i ramion, ograniczenie pojawiania się nowych rozstępów, ściąganie mięśni ABS po ich nadwyrężeniu z okresu ciąży oraz utrzymanie dobrej pozycji ciała w czasie karmienia piersią co w znaczący sposób zmniejsza zmęczenie młodej Mamy. Pasy poporodowe mają w dzisiejszych czasach jeszcze jedną, niezwykle istotną dla wszystkich Mam cechę – modelują sylwetkę i nadają jej odpowiednich proporcji. .

Teraz także my mamy możliwość korzystania z tych wielowiekowych tradycji, wspartych nowoczesnymi technologiami oraz modnym designem i kolorystyką. Na naszym rynku zadebiutowała w poprzednim roku ta marka dla młodych Mam - Belly Bandit®.
Belly Bandit® to amerykański producent pasów po porodowych do stosowania na brzuchu, w rejonach abdominalnych, po okresie ciąży. Pasy te pomagają wszystkim świeżo upieczonym Mamom w powrocie do figury sprzed ciąży, a nawet umożliwiają jej poprawienie. Belly Bandit® redukuje dyskomfort związany z dolegliwościami poporodowymi, takimi jak rozciągnięte mięśnie ABS, retencja wody w organizmie czy bóle pleców, a dzięki właściwościom ściągającym pozwala świeżo upieczonym Mamom poczuć się atrakcyjnie już w pierwszych dniach po porodzie. Mamom karmiącym piersią pomaga utrzymać dobrą pozycję ciała, co pozwala maksymalnie zredukować bóle ramion czy pleców. Regularne stosowanie pasa znacząco zmniejsza lub całkowicie ogranicza pojawianie się rozstępów po urodzeniu dziecka.

A przy tym wszystkim pas Belly Bandit® pozwala poczuć się modnie. Jego zdeklarowanymi fankami są hollywoodzkie gwiazdy – w gronie oddanych użytkowniczek Belly Bandit® znaleźć można np. Angelinę Jolie, Halle Berry, Nicole Kidman, Martie Maguire, Ashlee Simpson, Gwen Stafani i wiele, wiele innych sławnych mam (). Marka Belly Bandit® jest też wielokrotnym laureatem nagród przyznawanych przez opiniotwórcze amerykańskie media parentingowe i organizacje.

Wszelkie informacje o marce i korzystaniu z pasów po ciąży, znaleźć można pod adresem , znajduje się tam także sklep, w którym można zakupić pas w wybranym przez siebie wzorze i rozmiarze. ( ).  

Wyłącznym importerem produktów Belly Bandit® na Polskę jest firma Solution, która jest także właścicielem serwisu TorbyDlaMam.pl, bardzo lubianego przez polskie internautki.

Marka Belly Bandit® jest współgospodarzem popularnego profilu MAMY DZIECIAKI, do którego można dołączyć w serwisie społecznościowym Facebook. Polecamy!
Belly Bandit Belly Bandit Belly Bandit Belly Bandit

Komentarze

Imię/Nick *
Email (W celu weryfikacji i powiadomień)
Kod   
Dodaj swój komentarz
гадания на отношение онлайн

погадать онлайн

сонник толкования снов

гадания на рунах онлайн

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza