Czy powinnaś się zaszczepić przeciw krztuściowi? [...]

czytaj dalej

Rozwój noworodka

Dziecko w wieku od 18 do 24 miesięcy

Rozwój pomiędzy 18 a 24 miesiącemNasza wczesna edukacja przestaje już być taka wczesna. W zależności od indywidualnego rozwoju dziecko mówi lub zaczyna mówić coraz więcej, pojawiają się już czasem pytania.

more: Dziecko w wieku od 18 do 24 miesięcy

Dziecko w wieku od 12 do 18 miesięcy

Rozwój pomiędzy 12 a 18 miesiącemWczesna edukacja to nie tylko praca, zabawa i czas spędzony z dzieckiem to też socjalizacja wraz z innymi dziećmi.

more: Dziecko w wieku od 12 do 18 miesięcy

Dziecko w wieku od 9 do 12 miesięcy

Rozwój pomiędzy 9 a 12 miesiącemBędąc w ciąży wiele zastanawiamy się kim będzie nasze maleństwo, próbujemy zgadnąć nie tylko do kogo będzie podobne ale również co ją lub jego będzie najbardziej interesować, zastanawiamy się kim będzie w przyszłości.

more: Dziecko w wieku od 9 do 12 miesięcy

Dziecko w wieku od 6 do 9 miesięcy

noworodek 6-9Nasza pociecha wchodzi w kolejny etap rozwoju a my w raz nią podążamy trudną ścieżką rozwoju. Trudną ścieżkę, bo czyż łatwo było się nauczyć rozpoznawać znaczenia płaczu maleństwa, czy łatwo jest teraz zrozumieć co za pomocą uroczego gaworzenia chce nam przekazać.

more: Dziecko w wieku od 6 do 9 miesięcy

Dziecko w wieku od 3 do 6 miesięcy

noworodek-3-6Uważamy się już za doświadczonych rodziców, po pierwszych trzech miesiącach nie wysypania, stresu, ogólnego zmęczenia, wydaje się nam że zaczynamy panować nad sytuacją jaką jest rodzicielstwo. Lecz tutaj nie ma innej możliwości niż przejść przez to samemu.

more: Dziecko w wieku od 3 do 6 miesięcy

Dziecko w wieku od 0 do 3 miesięcy

Rozwój noworodkaBędąc w ciąży wiele zastanawiamy się kim będzie nasze maleństwo, próbujemy zgadnąć nie tylko do kogo będzie podobne ale również co ją lub jego będzie najbardziej interesować, zastanawiamy się kim będzie w przyszłości.

more: Dziecko w wieku od 0 do 3 miesięcy

Bezpieczny sen dziecka

Bezpieczny sen dzieckaFundacja na rzecz Zapobiegania Śmierci Niemowląt prowadzi działalność zmierzającą do zmniejszenia ryzyka wystąpienia śmierci łóżeczkowej.

more: Bezpieczny sen dziecka

Darmowy kurs o porodzie:

Zapisz się na darmowy kurs o ciąży, porodzie i połogu.

Kurs zawiera 25 lekcji od położnej Katarzyny Płaza. Szanuję Twoją prywatność, Twój mail nie dostanie się do osób trzecich. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zapisz się już dziś na pierwszą lekcję o ciąży i porodzie! Kolejna za 2 dni.

гадания онлайн на отношения

правдивые гадание

водолей

читать дальше

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza