Zastanawiam się kiedy zacząć przygotowywać dom na przybycie maleństwa? Teraz wiele firm oferuje usługi zaprojektowania pokoiku począwszy od odmalowania ścian. Ścian nie należy odmalowywać na [...]

czytaj dalej

Przygotowanie do porodu

Warsztaty Łagodny Poród 27-28 lutego 2016 to 11 godzin pozytywnego programowania umysłu

3dFormat198x271

 

 

 

Mam przyjemność zaprosić na warsztaty Łagodny Poród organizowane 27-28 luty 2016 rok. (Zniżka 50 zł jaki wpisać kod podaję na końcu wpisu) 

Warsztaty są dopełnieniem programu Łagodny Poród przeznaczonego głownie do słuchania. Program ten trwa 5 tygodni program. Wykorzystuje zasadę '"pozytywnego programowania umysłu" - pokazuje, że na przebieg naszego porodu ogromny wpływ mają wyobrażenia i oczekiwania związane z tym wydarzeniem. 

more: Warsztaty Łagodny Poród 27-28 lutego 2016 to 11 godzin pozytywnego programowania umysłu

Co warto zabrać do szpitala dla nowonarodzonego dziecka? - Blog położnej

KocykEffii mGdy mam okazję spotkać się z przyszłymi rodzicami, to bardzo chętnie dzielą się ze mną informacjami jakie rzeczy mają już dla maluszka, co kupili, i pytają, czy na pewno wszystko mają. Bywa, że bardzo trafnie skompletowali sami wyprawkę, bywa też, że dodaję od siebie kilka rzeczy, które uważam za absolutne MUST HAVE.

more: Co warto zabrać do szpitala dla nowonarodzonego dziecka? - Blog położnej

Czas zapisać się do szkoły rodzenia!

Ciąża, szkoła rodzenia W ciąży warto zapisać się do szkoły rodzenia. W tym celu powinnaś wybrać odpowiednią szkołę rodzenia. Jest wiele szkół: są tzw. "szkoły rodzenia przy szpitalne" gdzie w ramach zajęć uczestnicy jej oglądają salę porodową.

more: Czas zapisać się do szkoły rodzenia!

Lista rzeczy dla mamy i dziecka do szpitala

Lista rzeczy dla dziecka i dla jego mamyPoród tuż, tuż. Warto spakować torbę do szpitala z wszystkimi niezbędnymi rzeczami również do porodu. Przedstawiamy Ci listę rzeczy o których powinnaś pamiętać. Pamiętaj poród może Cię zaskoczyć, dlatego spakuj torbę kilka tygodni przed planowanym terminem rozwiązania.

more: Lista rzeczy dla mamy i dziecka do szpitala

Darmowy kurs o porodzie:

Zapisz się na darmowy kurs o ciąży, porodzie i połogu.

Kurs zawiera 25 lekcji od położnej Katarzyny Płaza. Szanuję Twoją prywatność, Twój mail nie dostanie się do osób trzecich. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Zapisz się już dziś na pierwszą lekcję o ciąży i porodzie! Kolejna za 2 dni.

гадания на отношения онлайн

онлайн гадать

гороскоп на сегодня стрелец

обращайтесь

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza