Zastanawiam się kiedy zacząć przygotowywać dom na przybycie maleństwa? Teraz wiele firm oferuje usługi zaprojektowania pokoiku począwszy od odmalowania ścian. Ścian nie należy odmalowywać na [...]

czytaj dalej

Artykuły

Tatusiu przygotuj się do poczęcia

Tatusiu przygotuj się do poczęcia Nie tylko kobiety powinny przygotować się fizycznie do poczęcia dziecka.

more: Tatusiu przygotuj się do poczęcia

Zmiany w życiu ze względu na ciąże

Zmiany w życiu ze względu na zostanie tatąMartwisz się, bo Twoje życie właśnie ulega zmianom. Dowiedziałeś się, że Twoja partnerka jest w ciąży. Ogromna radość jeżeli to było dziecko planowane albo niepokój jeżeli nie było. A potem dochodzi do Ciebie, że już nic nie będzie takie samo. Za kilka miesięcy będziecie już nie we dwoje, ale w troje albo więcej osób jeżeli okaże się, że w brzuszku są bliźniaki. Potem zobaczyłeś USG kolejne potwierdzenie – będziemy rodzicami.

more: Zmiany w życiu ze względu na ciąże

Ciąża a sny erotyczne

Ciąża a sny erotycznePartnerka w ciąży, a Twoje sny erotyczne

more: Ciąża a sny erotyczne

Informacje dla ojców na temat porodu

Ojcostwo - tatusiowieNajpierw poruszę aspekt porodu rodzinnego. To nie jest tak, że tylko Ty możesz rodzić ze swoją partnerką. Tak naprawdę może z nią rodzić każda osoba jaką wybierze. Natomiast jeżeli oczekuje, że Ty będziesz przy porodzie, to powinniście szczerze na ten temat porozmawiać.

more: Informacje dla ojców na temat porodu

Zmienne nastroje partnerki w ciąży

Zmienne nastroje partnerkiTwoja partnerka odkąd zaszła w ciąże zachowuje się jak nie ona. Ciąża, to huśtawka hormonów, która powoduje na przemian płacz i śmiech. Warto poznać przyczyny dlaczego się tak dzieje i jak radzić sobie z partnerką w ciąży. Przeczytaj!

more: Zmienne nastroje partnerki w ciąży

Tata przy porodzie

Tata przy porodzieTata przy porodzie, jak może pomóc mamie?

more: Tata przy porodzie

Podejście do seksu uległo zmianie

Inne podejście do sexuJak to możliwe? Przecież partnerka to ta sama osoba, którą kochasz tylko w niej teraz jest jeszcze dziecko. Ty również nie wiele się zmieniłeś- wiesz, że zostaniesz tatą. Ta wiedza coś w Was zmieniła. Nie potrafisz tego określić, ale nagle jakby temat seksu zszedł na dalszy plan? A Twoja partnerka zaczyna się zastanawiać czy nadal jest atrakcyjna. Jednak każde się boi powiedzieć o swoich problemach, więc każdy z Was słyszy jakiś powód przez który się nie kochacie.

more: Podejście do seksu uległo zmianie

Lęki zostania tatą

Lęki zostania tatąCo może sprawiać, że zaczynasz się martwić? Kiedy pojawia się uczucie opuszczenia. Dlaczego? Ponieważ, to Twoja partnerka jest teraz w centrum uwagi wszyscy chcą wiedzieć jak przebiega ciąża i jak rozwija się dziecko. Nagle zaczynasz się zastanawiać czy w ogóle bierzesz udział w tym wszystkim. Takie uczucia to pozostałość po dawnej epoce. Kiedy to mężczyzna był głową rodziny, a kobieta była od zajmowania się domem. Również kiedy na świat miało przyjść dziecko, mężczyzna był z daleka od kobiecych spraw, nie mówiąc już, że przy porodzie nie mógł brać udziału.

more: Lęki zostania tatą

Komunikacja z partnerem

Komunikacja z partneremJak rozmawiać z partnerem, aby nie tylko wysłuchał co chcemy mu przekazać, ale także postarał się zrozumieć?

more: Komunikacja z partnerem

оракул онлайн

толкование сновидений

источник

обращайтесь

X

Darmowy kurs o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Zapisz się teraz!

Kurs przeznaczony jest dla kobiet w ciąży.
Obejmuje 25 lekcji, które są wysyłane, co 2 dni.
Zapraszam Cię, już dziś na 1 lekcję. Katarzyna Płaza