ROZSTĘPY

3 lata 2 miesiąc temu #1009520 przez molka
Bio Oil jest super! W bardzo dobrej cenie kupuję przez neta - pomijając to, że dobrze działa na rozstępy, to super nawilża i wygładza skórę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1029256 przez krjuszniak
ja już teraz mam z nimi piekielny problem, a nawet nie jestem jeszcze w ciąży :laugh:
pojawiły się za czasów podstawówki/gimnazjum, gdzie zmieniał mi się wzrost i waga, na szczęście są w takich miejscach, których nie muszę wystawiać ciągle na światło dzienne. ze względu na ćwiczenia i w efekcie ujędrniania skóry pojawiły się dalej na nogach.
martwię się tym, by nie wyskoczyły na brzuchu, który do tej pory się jakoś uchronił, a mam wrażenie, że w ciąży to bardzo prawdopodobne.
dlatego zaczęłam stosować już teraz oleje z oliwki i kokosowe (takie naturalne od mało znanych firm więc nie zapiszę nazwy, wciąż wylatuje mi z głowy), prócz tego mam krem ujędrniająco-wyszczuplający od Sorayi, ale zamierzam wrócić do mojego faworyta, Eveline Slim.

5 miesiąc 3 tygodni temu #1067119 przez antosia
Normalnie trzeba systematycznie używać żelu do masażu HB, przez całą ciążę. Żadne ślady nie powinny się pojawić, cera będzie wyglądać normalnie. W tym wszystkim chodzi naprawdę o absolutnie podstawową opiekę. I to już na bank konkretne korzyści przyniesie.

5 miesiąc 3 tygodni temu #1067139 przez MarlenaOstrowska
Zgadzam się z koleżanką powyżej też bardzo lubię olejek bio oil. Super nawilża a do tego radzi sobie z bliznami, kończę już jedno opakowanie i na pewno kupię kolejne.

5 miesiąc 2 tygodni temu #1067143 przez srebkos3
dobrze wiedzieć, zajrzę do apteki bo mam ten sam problem z rozstępami

4 miesiąc 2 tygodni temu #1067604 przez anitka8990
Mój dobry sposób na rozstępy to olejek bio oil. Dzięki niemu moje rozstępy stały się bledsze i mniej widoczne, ten produkt różni się od innych olejków ponieważ szybko się wchłania i dobrze nawilża cere.
Wiem, że ciężko się jest pozbyć rozstępów, ale przy regularnym stosowaniu bio oil jest to do zrobienia, ja stosowałam przez około 3 miesięcy po 3 razy dziennie i są efekty, mogę zapewnić, że nie zaszkodzi, a pomoże.

3 miesiąc 2 tygodni temu #1067725 przez fijoołeeek
Redukcja rozstępów jest możliwa za pomocą specjalnych masaży i kremów przeznaczonych do tego celu. Dobrze też wybrać się do specjalisty medycyny estetycznej , który pewnie coś doradzi Można zastosować zabiegi na rozstępy: -mezoterapia -zabiegi z ostrzykiwaniem specjalnym preparatem, mesoline roller albo cellulogia.

1 miesiąc 1 tydzień temu #1068037 przez Temaria
Uważam, że nie można ograniczać się tylko do jednego preparatu czy sposobu, bo przez to znacznie ograniczamy możliwość uniknięcia rozstępów. Ja już mam plan jak zajdę w ciążę - maski z olejku i masaże z użyciem kremu. Obie rzeczy co najmniej raz dziennie. Na brzuch, piersi i uda. Myślę, że powinno wystarczyć. :)
Ważny jest też sam wybór kremu, musi być naturalny no i skuteczny. Ostatnio natknęłam się na taki artykuł dużo się z niego dowiedziałam.
Podziękowania: Gosja

4 tygodni 1 dzień temu #1068089 przez Gosja
Zainteresowałaś mnie tym Strialysem, bo wydaje się naprawdę w porządku. Korzystałaś z niego? Jakie masz wrażenia?
Sam krem naprawdę mnie zachęcił, chociaż wcześniej nie widziałam go nigdzie. Gdzie można go kupić?
No i w sumie jeszcze jedno pytanie - czy są jakieś przeciwwskazania przed korzystaniem z tego kremu? Mam całkiem wrażliwą, skłonną do reakcji alergicznych skórę, więc się zastanawiam.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Regularna mama

• Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2018